Przebój Sezonu Komedia Nieprzewidywalna

15.09.2017 19:00

Miejsce wydarzenia: Sala Koncertowa (Była Hala Opery) - Szczecin, Energetyków 40

Organizator: Polski Instytut Sztuki Jarosław Gruca

            PRZEBÓJ SEZONU KOMEDIA NIEPRZEWIDYWALNA                                   

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz  na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok  będzie spijał nektary Twojej kariery.                                                   
To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!                                                                        
 
Obsada Szczecin :                                                                               
Ewa Kuklińska, Olga Borys, Maciej Damięcki, Andrzej Beja-Zaborski         

Kup bilet