Social media mają zastosowanie w każdym aspekcie życia. Coraz częściej musimy używać ich nawet w podstawowych czynnościach naszego dnia. Już 24 maja w Katowicach odbędzie się szkolenie, Social Media + Marketing.

Jaka tematyka zostanie poruszona? - Nie tylko samych Social Mediów ale także marketingu który jest dźwignią wszystkiego.

* Czym są social media i jakie dają możliwości.
* Dlaczego content marketing to podstawa w dzisiejszych czasach.
* Content marketing, który sprzeda wszystko.
* Marketing wirusowy.
* Jak zrobić reklamę na facebook i instagram za 0zł.
* Czy warto być na Snapchat?
* Monitorowanie kanałów social media.
* Marketing kontra Remarketing.
* Zasady skutecznej komunikacji w social mediach.
* Jak budować efektywne relacje z klientem.
* Jak tworzyć angażujące treści i obrazy.
* Jak w prosty sposób zachęcać do zakupu.

Dzięki szkoleniu możesz dowiedzieć się o trikach marketerów, którzy właśnie dzięki nim osiągają wyżyny sprzedaży. Dowiesz się gdzie popełniasz błędy i jak możesz usprawnić swoje działania w sieci oraz dlaczego pozyskanie klienta jest ważniejsze niż sama sprzedaż.
Szkolenie to użyteczna wiedza przekazywana przez praktyków, którzy każdego dnia zajmują się profesjonalnie social mediami i komunikacją.

Bez względu na to czy prowadzisz firmę lub nią zarządzasz, a może dopiero zaczynasz lub budujesz markę osobistą w sieci. A może chcesz dowiedzieć się jak funkcjonują social media i jak w prosty, efektywny sposób możesz się w nich reklamować, a także po prostu interesuje Cię tematyka social mediów - To idealne szkolenia dla Ciebie!

Bilety na wydarzenie dostępne: https://socialmediakatowice.evenea.pl/.