Wszyscy miłośnicy jazdy na rolkach i deskorolce mogą skorzystać z wakacyjnego rolkowiska w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Niezależenie od pogody Sala Wielofunkcyjna C o powierzchni ponad 2500 m2 zostanie zmieniona w tor jazdy i mini skate park.

Rolkowisko będzie dostępne od 4 lipca do 18 sierpnia, w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek w godzinach 10:00-14:00 za wyjątkiem 7 i 18 lipca. Koszt to 5 zł os osoby za dzień. Osoby, które nie będą jeździły (opiekunowie/ rodzice dzieci) nie płacą. Opłata przy wejsciu, na recepcji MCK. Możliwość płatności kartą.

Na sali zamontowany zostanie profesjonalny sprzęt: mini skatepark przeznaczony do nauki podstaw jazdy na desce i rolkach. Wśród przeszkód znajdą się takie elementy jak 4 skocznie kicker, falka,2 X practice rail, grind box oraz mini quoter pipe. Poza mini skate parkiem będzie można korzystać z wolnej przestrzeni sali do swobodnej jazdy.

Osoby niepełnoletnie będą musiały dostarczyć oświadczenie podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego o stanie zdrowia umożliwiającym udział w zajęciach.
Treść oświadczenia TUTAJ.
Regulamin zajęć dostępny TUTAJ.

Ponadto można zapisać się na warsztaty jazdy z instruktorami:

ROLKI

Warsztaty grupowe z zawodowym instruktorem jazdy na rolkach, który będzie uczył prawidłowej postawy, zakręcania, hamowania 3 metodami i przeplatanki, a dla bardziej zaawansowanych przeprowadzi lekcję z podstaw jazdy w skateparku.
Pierwsze zajęcia 4 lipca, ostatnie zajęcia 17 sierpnia.
18 lipca zajęcia nie odbędą się.
Każdy wtorek i czwartek w godzinach 10:00-12:00
Płatne 30 zł za 2 h os osoby. (+ 5 zł wstęp na salę - płatne w recepcji MCK).
Płatności za udział w warsztatach dokonuje się bezpośrednio u instruktora.
Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach z instruktorem prosimy o przesłanie informacji na adres: instruktor.rolek@gmail.com

DESKOROLKA

Warsztaty grupowe z zawodowym instruktorem jazdy na deskorolce.
Pierwsze zajęcia 5 lipca, ostatnie zajęcia 18 sierpnia.
7 lipca zajęcia nie odbędą się.
Każda środa i piątek w godzinach 10:00-12:00
Płatne 30 zł za 2 h os osoby. (+ 5 zł wstęp na salę - płatne w recepcji MCK).
Płatności za udział w warsztatach dokonuje się bezpośrednio u instruktora.
Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach z instruktorem prosimy o przesłanie informacji na adres: kuba@skateboardschool.pl
Dodatkowo każdy może się zapisać na zajęcia indywidualne.
Koszt: 50 złotych za osobę za godzinę. Szczegóły u instruktora.