W weekend 25 i 26 sierpnia odbędzie się piąta edycja Targu Nocnego. W piątek i sobotę o 20 będzie wielka dawka dobrego humoru czyli występ Stand-uperów – Błażej Krajewski oraz Dariusz Gadowski. W piątek kolejna edycja Kina Letniego. Zostanie wyświetlony film Moonrise Kingdom.

Ten weekend będzie wyjątkowy również dlatego, że będzie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulinarne. Pastrami Deli & Wanke Cook’ink – legendarne kanapki z pastrami oraz autorskie kanapki oryginalnego kucharza, freelancera oraz pasjonata kuchni azjatyckiej.

Piątek 01.09.2017 godz. 21:00 - Moonrise Kingdom
Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wes Anderson przedstawia wzruszającą historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia w bezkresnej głuszy lasów Nowej Anglii. Wstęp bezpłatny!

Od godz. 17.00 w piątek rozpocznie się Nocno dziara ze Zmierzlokami. Skład tworzą: Oliwia Daszkiewicz, Monika Malewska oraz Krzysztof Kamyk. To idealna okazja żeby ozdobić ciało jakimś genialnym wzorem tatuażu.

O godz. 23.00 będzie koncert Bass Astral x Igo – jeden z najszybciej rozwijających się zespołów na polskiej scenie. Połączenie niesamowicie mocnego wokalu i elektronicznych podkładów z najwyższej półki. Wstęp bezpłatny. W piątkowy wieczór wystąpi również SZOK, Phil Jensky oraz Insomnia.

Sobota 02.09.2017

Od godz. 17.00 rusza Targ Nocny. O godz. 20.00 na scenie P23 wystąpi LSB z Wielkiej Brytanii, Silence Groove, Kuaq oraz Contact. To klasyk liquid drum oraz bassu z Wielkiej Brytanii, fenomenalne future beatsy i zespół z tegorocznej edycji festiwalu Open’er. Scena Open-Air: Bownik, FLIRTINI Showcase w składzie ENZU, Suwal, Jedynak. Wejście bezpłatne.