Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, lubisz aktywnie działać, stawiasz na swój rozwój osobisty i chętnie pomagasz, to jest to informacja skierowana do Ciebie.

Akademia Przyszłości, to ogólnopolski projekt, którego edycja trwa od października do czerwca. Wolontariusze przez cały rok spotykają się raz w tygodniu z dzieckiem, które nie wierzy w swoje możliwości i nie odnajduje się w szkolnej rzeczywistości. Poprzez spotkania, wolontariusz staje się dla podopiecznego przyjacielem i mentorem. SuperW uczy dziecko jak wygrywać i przeprowadza go od porażki w szkole, do sukcesu w życiu.

Angażując się w wolontariat w Akademii pomagasz innym, ale również robisz coś dla siebie. Możesz rozwijać się poprzez udział w różnych szkoleniach, zyskując nowe doświadczenia i znajomości, dołączając do zespołów (na przykład ds. biznesu czy promocji) lub podejmując kolejne role w programie.

Liderki Kolegium w Szkole Podstawowej nr 2 w Katowicach serdecznie zapraszają do swojego zespołu w szkole na Gwiazdach, a także do innych Kolegiów znajdujących się na terenie Katowic.

Zgłaszać można się przez stronę www.superw.pl. Polecamy także zobaczenie tego filmiku: