Przedłużanie włosów istnieje od wielu lat na rynku. Natomiast w ciągu ostatniej dekady, popularność tych usług szczególnie wzrosła. Kobiety chcą mieć piękne długie włosy oraz pełny wachlarz możliwości fryzur, które mogą wykonać. Jeżeli chcemy lekko zmienić swój wygląd, przedłużanie włosów jest doskonałym pomysłem.

Nie musimy się niczego obawiać ponieważ jest to metoda nieinwazyjna. Dodatkowo, włosy przedłużane zmienia się co ok. 3 miesiące więc nie musisz poświęcać dużo czasu na wizyty. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą tracić czasu i czekać, aż ich naturalne włosy urosną.  Zbliża się duże wydarzenia lub po prostu chcesz zmienić swój image? Przeczytaj, co warto wiedzieć o przedłużaniu włosów.

Przedłużanie włosów to świetny sposób, aby kobieta poczuła się milion dolarów. 
Długie włosy zawsze przyciągały i przyciągają uwagę mężczyzn. To nie przypadek, że kobiety z długimi włosami są często uważane za bardziej atrakcyjne. Oczywiście, ile osób - tyle 


Ekspresowa zmiana, spektakularny efekt

Każda z nas czasem zastanawia się nad zmianą wyglądu. Ciekawym rozwiązaniem, aby, nawet tymczasowo, zmienić swój styl jest przedłużenie swoich naturalnych włosów. Przedłużanie włosów to świetny sposób na zwiększenie objętości i długości włosów. Mogą pomóc Ci wyglądać i czuć się pewniej.
Tylko od Ciebie zależy jak bardzo chcesz przedłużyć włosy. Niektóre kobiety wolą uzyskać bardziej naturalny wygląd, podczas gdy inne chcą pełnej hollywoodzkiej burzy loków. Ty tutaj decydujesz!
Możesz dowolnie zmienić fryzurę, ponieważ przy długich włosach nic Cię nie ogranicza.To świetny sposób na eksperymentowanie z nowymi stylami.

A gdyby tak z drugiej strony… może masz już długie włosy i myślisz nad zmianą? Chciałbyś mieć krótsze włosy i dodatkowo zarobić? Oferta skupu włosów jest dla Ciebie. Jesteś ciekawa ile kosztują włosy oraz jak je przygotować do skupu? Zobacz -> Skup włosów

Jakie włosy nie nadają się do zabiegu doczepiania?

Przedłużanie włosów w Katowicach to popularny i stosunkowo niedrogi sposób na zmianę fryzury. Jednak nie wszystkie włosy nadają się do przedłużania włosów. Umawiając się na wizytę warto zapytać o przeciwwskazania.

Jak pielęgnować przedłużone włosy?

  • Dbanie o przedłużanie włosów jest ważne, ponieważ mogą one uszkodzić twoje naturalne włosy, jeśli nie są odpowiednio pielęgnowane.
  • Umyj włosy w pozycji pionowej, najlepiej pod prysznicem, unikaj ich plątania podczas mycia, spłukuj delikatnymi ruchami w przód i w tył zamiast ruchami okrągłymi. Pamiętaj, aby delikatnie masować przestrzenie łączenia
  • Do mycia włosów używaj szamponu nawilżającego,maseczek, odżywek ( w odpowiedniej ilości). Przedłużanie włosów szczególnie wymaga intensywnego nawilżenia
  • Rozczesuj włosy od nasady aż po same końce. Zacznij od końcówek.Włosy powinny być mokre przed rozczesywaniem i szczotkowaniem! Nie zalecamy czesania na sucho
  • Jeśli wybierasz się na basen lub na plażę, lepiej zepnij włosy w kucyk lub warkocz. Sól i chlorowana woda mogą uszkodzić twoje włosy, więc od razu je umyj!