Festiwal Pirotechniczny PyroSilesia 2018

01.09.2018 20:00

Miejsce wydarzenia: Lotnisko Katowice-Muchowiec - Katowice, Lotnisko 1

Organizator: PYROSILESIA DAMIAN ZAJĄC

PyroSilesia jest wydarzeniem, które swoją ideę opiera na profesjonalnych widowiskach pirotechnicznych. Ogień eksplodujący wszystkimi barwami na nocnym niebie. Muzyka zsynchronizowana w każdym detalu z kolorowymi fajerwerkami. Każdy akcent tła muzycznego zaznaczony pirotechniką i tysiące widzów, których wszystko to wprawia w zachwyt.
 
Zaproszeni wykonawcy pokazów konkursowych będą mogli wykazać się kunsztem pirotechnicznym, który wprowadzi widzów w nieznany dotąd świat magii i ognia.
 
Wielobarwne iskry, gromy, grzmoty i pioruny będą hipnotyzowały widzów rytmem zaczarowanej epickiej muzyki, która sprawi, że gwiazdy zaczną tańczyć nam po niebie!
 
Zgromadzona publiczność wyłoni zwycięzcę zmagań, przyznając tym samym tytuł „Mistrza – PyroSilesian”.
 
Czego się spodziewać?
 
Festiwal Pirotechniczny to unikatowy na skalę światową spektakl potężnych i niepowtarzalnych sztucznych ogni mistrzowsko zsynchronizowanych z muzyką.
 
Wiemy z doświadczenia, że takie imprezy potrafią przyciągnąć nawet 35 000 uczestników – czas pobić ten rekord!
 
Dziesiątki osób obsługi technicznej, tony materiałów pirotechnicznych, kilometry kabli oraz setki metrów zapalników – tak w skrócie można opisać to, co będzie na Was czekać! Niesamowite wrażenia gwarantowane.
 
 
 
_____________________
PYROSILESIA:
 
Firma specjalizująca się w przygotowywaniu pokazów pirotechnicznych posiada własny komputerowy system, dzięki któremu niemal każdy akcent muzyczny można przenieść do podniebnego widowiska. Pracownicy firmy stale podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie organizacji i bezpieczeństwa, tworząc profesjonalne, zsynchronizowane z muzyką pokazy.
 
http://pyrosilesia.pl/festiwal-pirotechniczny/
facebook : facebook.com/PyroSilesian/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kup bilet