Wystawianie faktur to czynność towarzysząca przedsiębiorcy w codziennej pracy. Faktury i inne dokumenty można spotkać nie tylko przy dokonywaniu transakcji z kontrahentami, ale również po zakończonej sprzedaży, dostawie czy przy zarządzaniu magazynem. Z uwagi na różne miejsce i czas pojawiania się dokumentów dobrze byłoby aby przedsiębiorca posiadał program do fakturowania, który jednocześnie będzie magazynowy.

Fakturowanie z MEGA-TECH

Ciekawą propozycję dla przedsiębiorców przygotowała firma MEGA-TECH, która stworzyła program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel. Oprogramowanie to jest nie tylko narzędziem do fakturowania, ale i również do zarządzania magazynem. Użytkownik Programu FSBH może wystawić w nim dokumenty takie jak: faktura VAT, faktura bez VAT, faktura VAT marża, faktura proforma, korekta, nota, faktura uproszczona, końcowa, zaliczkowa, WDT, ZŁOM, eksportowa, refaktura, metoda kasowa, wewnętrzna i np. paragon fiskalny czy dowód sprzedaży. Program posiada również możliwość przygotowania pliku JPK, wystawiania dla klientów faktur cyklicznych, czy np. wezwania do zapłaty. W oprogramowaniu tym użytkownik wystawi także dokumenty magazynowe takie jak: PW, PZ, RW, WZ czy MM. Fakturowanie z tym programem jest szybkie i proste.

Opcje, które warto wyróżnić

Program do fakturowania Faktura Small Business Handel to narzędzie, które dba o przedsiębiorcę. Program można dowolnie dostosować do swoich potrzeb z pomocą różnych opcji, które pozwalają na personalizację. Użytkownik jest w stanie przygotować w nim faktury w różnych walutach i językach. Wsród przydatnych funkcji korzystający może liczyć na dostępność opcji umożliwiających przygotowanie dla kontrahentów ofert, cenników czy zamówień. Program można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper oraz szybko wyeksportować przygotowane pliki do znanych programów księgowych. Program Faktura Small Business Handel to oprogramowanie, z którym przedsiębiorca będzie w stanie na bieżąco kontrolować stany magazynowe czy szybko przeprowadzić inwentaryzację.

Połączenie programu do faktur z magazynem jest korzystne dla przedsiębiorcy. W jednym miejscu właściciel biznesu ma podgląd do wystawionych dokumentów, płatności oraz zaplecza magazynowego. Faktura Small Business Handel to sprawdzony program do faktur, który upraszcza pracę w firmie.Artykuł partnera