Wygląd biura nie tylko wpływa na komfort pracy jego pracowników, lecz również na to, jak postrzegają je klienci. Dlatego też musi być ono schludne i czyste. A to zadanie najlepiej powierzyć profesjonalistom. Do takich należy choćby firma sprzątająca Daress.

Firma sprzątająca Daress- czym się ona konkretnie zajmuje?

Obszarem jej działania jest przede wszystkim sprzątanie biur w Katowicach. Co do zakresu jej usług, to są one bardzo kompleksowe i obejmują szereg różnorodnych czynności. Poczynając od tych najprostszych związanych z czyszczeniem podłóg i ścieraniem kurzy- po te trudniejsze wymagające nieco większego poziomu sprawności fizycznej.

Firmę sprzątającą biura Daress wyróżnia przede wszystkim dbałość o szczegóły, elastyczne podejście do potrzeb klienta oraz konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

Jakimi pracami może zająć się firma sprzątająca Daress?

Do zakresu jej podstawowych usług należy:

  • kosmetyka ogólna biura, czyli starcie kurzy, mycie krzeseł czy ustawianie na półkach segregatorów.
  • mycie okien, również na wysokościach.
  • podlewanie kwiatów, mycie podłóg czy opróżnianie koszy na śmieci.
  • sprzątanie hal i magazynów produkcyjnych.
  • mycie i czyszczenie stalowych konstrukcji.

Dlaczego firma sprzątająca Daress ma tak dobre opinie?

Po pierwsze dlatego, że nie ogranicza się do świadczenia jednej usługi. Ich zakres jest tak zróżnicowany, że do powyższej firmy zgłaszają się zleceniodawcy z różnych branż.

Po drugie dysponuje sprzętem najwyższej klasy, toteż nie ma potrzeby po niej poprawiać, bo proces sprzątania jest przez nią zorganizowany wzorcowo.

Po trzecie powyższy podmiot usługowy nie ogranicza się tylko do działalności w jednym mieście. Przy czym sprzątanie biur w Katowicach to priorytet numer jeden dla firmy Daress, gdyż stąd pochodzi największa ilość zleceń.

Czym jeszcze może pochwalić się firma Daress?

A choćby i tym, że jej pracownicy mają nietypowe kwalifikacje. Objawiają się one między innymi tym, że mogą umyć okna zarówno od środka, jak i od zewnątrz. Dzieje się tak, ponieważ dysponują odpowiednim sprzętem i uprawnieniami na piśmie, które zezwalają na bądź co bądź to dosyć ryzykowne przedsięwzięcie. Firma sprzątająca Daress podejmuje się także sprzątania po budowie lub remoncie.

Jest pod tym względem wyjątkowa, bo niewiele tego typu podmiotów podejmuje się wykonania tego rodzaju prac. Niemniej dla niej prace porządkowe nie są przeszkodą nie do pokonania. Ani zakup specyficznych środków myjących, ani mycie stalowych konstrukcji typu rusztowania, nie jest dla niej niewykonalne. Co równie zaskakuje to fakt, iż cennik za wymienione usługi nie odbiega jakoś znacznie od tego standardowego. Co jeszcze mocniej przyciąga klientów do jej bram.
Artykuł sponsorowany