E-Marketing Day to wydarzenie, które zrzesza pasjonatów, inspiruje, a przede wszystkim dostarcza solidnej i merytorycznej wiedzy, przekazywanej przez czołowych ekspertów z branży marketingu internetowego.

11 czerwca w katowickim Mieście Ogrodów odbędzie się konferencja, w której uczestniczyć będą osoby ze środowiska biznesowego, przedstawiciele instytucji, przedsiębiorstw, pracownicy korporacji, startupowcy i wszyscy, dla których marketing internetowy to pasja.

Uczestnicy mają możliwość udziału w 11 praktycznych prelekcjach prowadzonych przez m.in. Michała Blaka (edrone), Michała Sadowskiego (Brand24), Rahima Blaka (Click Community), Konrada Traczyka (Hash.fm), Kamila Dziadkiewicza (Swimmo), Monikę Czaplicką (Wobuzz), Karolinę Chrostek (School of New Media) czy Adama Zbiejczuka (Influencer.cz).

- Internet jest narzędziem, które w odpowiednich rękach potrafi zdziałać cuda i przynieść szeroką gamę korzyści. Aby jednak w pełni wykorzystać jego możliwości potrzebne są odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Drogę do ich posiadania umożliwiają właśnie wydarzenia tego typu, podczas których można masowo inspirować, przekazywać wiedzę i zachęcać do dalszego rozwoju – mówi Dawid Pacha, organizator E-Marketing Day i założyciel School of New Media – Rynek pracy dynamicznie się zmienia, podobnie jak otoczenie, w którym funkcjonują przedsiębiorstwa. Najważniejszym czynnikiem sukcesu stała się umiejętność wykorzystania internetu w celach marketingowo-biznesowych – dodaje.

Poruszone zostaną tematy związane z budowaniem przewagi konkurencyjnej w internecie, tworzenia społeczności klientów, planowania efektywnych kampanii marketingowych, personal brandingu czy rozwijania startupów. Nie zabraknie inspirujących występów muzycznych. Zagra m.in. Tymoteusz Bies – uczestnik Konkursu Chopinowskiego 2015 oraz Band24 – zespół, którego gitarzystą i wokalistą jest Michał Sadowski z Brand24.

Wydarzenie jest bezpłatne i można się na nie rejestrować za pośrednictwem strony www.emarketingday.pl.