Szkolenia prowadzone przez 32 jednych z najlepszych specjalistów w Polsce. W Katowicach ruszyła School of New Media - projekt skierowany do wszystkich osób, chcących zdobyć kwalifikacje w zakresie marketingu internetowego.

- Każde zajęcia trwają 4 godziny lekcyjne. Cała szkoła to razem 128 godzin i odbywa się w trakcie jednego semestru - mówi Dawid Pacha, twórca projektu School of New Media. - Stawiamy na różnorodność, dlatego każdy blok zajęć jest prowadzony przez inną osobę. Szkoła jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę poszerzania wiedzy w zakresie e-marketingu. Ta branża nieustannie się rozwija, ale dostęp do wiedzy praktyków mają głównie mieszkańcy województwa mazowieckiego, bo to w Warszawie najczęściej odbywają się tego rodzaju szkolenia, wykłady i konferencje. Dlatego postanowiliśmy zaprosić najlepszych praktyków właśnie do Katowic!
- dodaje Dawid Pacha. 

To co odróżnia School of New Media od typowych studiów podyplomowych to wygoda korzystania. Można się zapisać na całość w dowolnym momencie lub wybrać poszczególne zajęcia, które kogoś interesują. Studenci mogą również zapisać się na cały semestr i korzystać z sesji warsztatowych w małych grupach. W dowolnym momencie można ubiegać się o certyfikat z wykazem odbytych zajęć. School of New Media dostarcza zarówno twardej wiedzy biznesowej, jak i pozwala rozwinąć umiejętności miękkie z zakresu komunikacji w sieci.
- Projekt powstał na bazie popularnych Czwartków Social Media oraz cyklu konferencji Kursor na Marketing - komentuje założycielka szkoły Karolina Chrostek. - Powstał dla osób, które szukają praktycznych porad i sprawdzonych rozwiązań marketingowych. Dla tych, którzy cenią praktykę nad teorią i chcą być na bieżąco. Branża marketingu internetowego zmienia się bowiem w zawrotnym tempie - dodaje.
To III edycja School of New Media w Polsce, ale pierwsza na Śląsku. Będzie trwała do czerwca w soboty i niedziele, ale już jesienią ruszy kolejny semestr. Podczas 128 godzin zajęć swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem podzielą się między innymi dr Jan Zając, Rahim Blak, Ilona Grzywińska, Jakub Jasiński, Maciej Lewiński i dr Anna Miotk.