Proponujemy przedłużony weekend nad polskim morzem w terminie 3-7.04.2019 r. Pustkowo, ośrodek Finezja.

PROGRAM WYCIECZKI
3-7.04.2019 r.
Pustkowo, Finezja

I DZIEŃ - środa
Wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd do Pustkowa.

II DZIEŃ - czwartek

Przyjazd do Pustkowa w godzinach porannych, zakwaterowanie, śniadanie, czas wolny, dla osób chętnych przejazd do aquaparku do Pogorzelicy, lub spacer plażą do Trzęsacza - ruiny gotyckiego Kościoła na Skarpie z przełomu XIV i XV w., obiadokolacja, czas wolny, dyskoteka, nocleg.

III DZIEŃ - piątek

Śniadanie ok. 8.00-8.30, ok. godz. 9.00 przejazd do niemieckiej części wyspy Uznam, spacer po uzdrowiskach Heringsdorf i jego dzielnicy Ahlbeck, gdzie zobaczymy m.in. cesarskie łaźnie i molo, następnie przejazd do Świnoujścia, spacer z przewodnikiem: dawny ratusz, forty, wieża widokowa, kościół pw. Chrystusa Króla z XVIII w., kościół pw. NMP Gwiazdy Morza „Stella Maris”, czas wolny, powrót do hotelu, obiadokolacja, impreza muzyczno-taneczna, nocleg.

IV DZIEŃ - sobota

Śniadanie 9.00-10.00, ok. godz. 11.00 przejazd na wyspę Wolin – zwiedzanie rezerwatu żubrów, przejazd nad Jezioro Turkusowe, następnie przejazd do Międzyzdrojów – spacer Aleją Gwiazd i na molo, czas wolny, przejazd do hotelu na obiadokolację, czas wolny, dyskoteka, nocleg.

IV DZIEŃ - niedziela

Śniadanie 8.00-9.30, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 10.30, po drodze postój pod Figurą Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie oraz postój na posiłek we własnym zakresie, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Cena nie zawiera: biletów wstępu i lokalnych przewodników ok. 15 zł, opłata klimatyczna w Niemczech 3 euro, biletu wstępu do aquaparku w Pogorzelicy - ok. 20 zł/1,5h.

Podczas imprezy napoje alkoholowe we własnym zakresie. W trakcie pobytu w hotelu możliwość spożywania własnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Wszelkich informacji udzielą: Ania - tel. 665 582 320, Piotrek - tel 512 038 090.

Pytania pod powyższymi numerami telefonów lub na e-mail: level@level.pl lub przez wiadomośc na fb.

Zostało nam 16 wolnych miejsc. Program wyślemy na e-mail lub TUTAJ. Wyjazd z Katowic i Rudy Śląskiej.
Dla czytelników Katowice dla Was 100 zł taniej od ceny w programie

Facebook - Biuro Turystyczne LEVEL