Awaria samochodu czy wypadek może zdarzyć się – niestety – każdemu. Warto więc zabezpieczyć się na tę okoliczność i zapisać sobie numer, pod którym uzyskamy pomoc drogową. W Katowicach od lat działa pomoc, która dzięki dostępności 24h/7 uratowała z opresji niejednego mieszkańca Górnego Śląska. O tym jak działa pomoc drogowa z Katowic oraz co warto wiedzieć o tego typu usługach, dowiesz się czytając poniższy materiał. Zapraszamy!

Pomoc drogowa – Twoje bezpieczeństwo na drodze

Dzięki długoletniemu doświadczeniu (od 2001 roku) firma uratowała już nie raz z opresji wielu mieszkańców. Pomoc drogowa Katowice stawia sobie za cel świadczenie usług opartych o trzy podstawowe wartości, leżące u podstaw każdego uczciwie funkcjonującego biznesu. Jest to rzetelność, uczciwość i pracowitość. Dzięki wierności tym zasadom Klienci korzystający z usług pomocy drogowej Katowice od lat powierzają w ręce ekspertów swoje samochody czy transport maszyn. Wszystko to odbywa się w oparciu o zdobyte przez firmę pozwolenia i licencje na wykonywanie transportu drogowego rzeczy a także certyfikat kompetencji zawodowych.

Dzięki niezawodności i terminowości świadczonych usług a także uwzględnianiu najbardziej specyficznych wymagań, Klienci mogą być pewni, że w sytuacji losowej jaką jest awaria czy wypadek, będą mogli liczyć na ekspresowe wsparcie, niezależnie od pory dnia i roku, przy użyciu wyspecjalizowanych pojazdów pomocy drogowej.


Firma oferuje również transport międzynarodowy samochodów osobowych i dostawczych na terenie całej Europy.

Gdzie znajdę pomoc?

Pomoc drogowa Katowice oferuje swoje usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, Czeladź, Świętochłowice.

By skorzystać, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 503 64 11 11.

W czym pomoże Ci pomoc drogowa?

  • Holowanie samochodów osobowych i dostawczych
  • Transport samochodów osobowych i dostawczych
  • Transport maszyn budowlanych (wózków widłowych)
  • Transport samochodów zabytkowych
  • Transport samochodów i motocykli sportowych
  • Transport przyczep
  • Wymianę kół, dowóz paliwa
  • Wyciąganie pojazdów z dołów, rowów itp.