23 maja 2020 Atlas Arena Łódź oraz 25 maja 2020 TAURON Arena Kraków, te dwie daty są już zapisane w terminarzach fanów światowej muzyki. Céline Dion powraca do Polski na dwa koncerty! Jest jeszcze jedna data, której nie wolno przegapić! To 15 listopada 2019 - premiera najnowszego albumu artystki!

Jedna z największych światowych gwiazd muzyki – Céline Dion zaprezentowała, aż trzy nowe utwory! Piosenki „Imperfections”, „Lying Down” i „Courage” są jedynie zapowiedzią kolejnego wydawnictwa kanadyjskiej artystki! Album pojawi się na sklepowych półkach już 15 listopada. Jak donoszą zagraniczne media, będzie do pierwszy od sześciu lat w całości anglojęzyczna płyta z pięknymi balladami oraz energetycznymi hitami!

Różnorodność albumu możemy już doświadczyć po przesłuchaniu trzech premierowych singli: „Imprefections” to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. „Lying Down” przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji oraz „Courage”, który jest swojego rodzajem hymnem o sile, odwadze i niezłomności! Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór „Flying On My Own”, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej diwy. 

Hasło „Courage” w ciągu najbliższych miesięcy będzie odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki! Nie tylko ze względu na nowe wydawnictwo artystki, ale również z powodu długo wyczekiwanego powrotu do koncertowania! Céline Dion w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR zaśpiewa w Polsce dwa razy: 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja w TAURON Arenie Kraków. Artystka sprzedała ponad 250 milionów albumów na całym świecie, zdobyła pięć statuetek GRAMMY, dwa Oscary, siedem American Music Awards, 20 JUNO Awards i wiele wyróżnień. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po dwunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju.

Dwa koncerty artystki cieszą się tak dużym zainteresowaniem w naszym kraju, że wejściówki na oba wydarzenia znikają zawrotnym tempie! Ostatnie bilety można nabyć za pośrednictwem strony prestigemjm.com.