Chcesz spróbować swoich sił na profesjonalnej scenie teatralnej? Chcesz poznać tajniki produkcji występów scenicznych? A może chcesz się dowiedzieć jak zorganizować wydarzenie kulturalne?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „TAK”, to koniecznie zgłoś swój udział w projekcie „Po obu stronach sceny” realizowanym przez Stowarzyszenie Absurdalny Kabaret, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Teatr Korez.

Każdy z uczestników projektu weźmie udział w warsztatach stacjonarnych w jednej z wybranych grup (aktorskiej, produkcyjnej i organizacyjnej), wyjeździe integracyjno-artystyczno-szkoleniowym, cyklu 3 wydarzeń artystycznych, evencie happeningowo-kulturalnym. Wszystko to całkowicie bezpłatnie, we współpracy z profesjonalistami, z odrobiną absurdalnego humoru i koniecznie z Tobą i innymi nieprzeciętnymi ludźmi, których interesuje kultura, pociąga scena, i dla których ważna jest integracja osób bez niepełnosprawności i z niepełnosprawnością.

Wszystko, co musisz zrobić, żeby zgłosić się do udziału w projekcie, to wypełnić załączniki i przynieść je lub wysłać drogą mailową. Rekrutacja trwa do 15 czerwca 2016 r.

Projekt „Po obu stronach sceny” jest dofinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Koordynator Projektu: Michał Laksa, tel. +48 605 304 732, email: absurdalnekabarety@gmail.com
Biuro Projektu: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych, ul. Bankowa 12, pok. 132. Kontakt : gabriela.wilczynska@us.edu.pl, www.bon.us.edu.pl/po-obu-stronach-sceny-projekt