Pokazy akrobatyczne, kursy tańca, a także malowanie twarzy, liczne animacje, dmuchańce oraz konkursy z nagrodami. Te oraz wiele innych atrakcji czekają na najmłodszych 1 czerwca br. na Stadionie Śląskim w ramach Dnia Dziecka.

To impreza dedykowana całym rodzinom, które szukają ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu ze swoimi pociechami. Najmłodsi będą mogli pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej czy na bramce celnościowej, a także obejrzeć pokazy taneczne dziecięcej Formacji Tanecznej Street Dance – Good Mood i pokazy akrobatyczne oraz wziąć udział w konkursach, w których do wygrania są ciekawe nagrody.

Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie możliwość bezpłatnego zwiedzania wnętrza stadionu wraz z opiekunami. Wejście będzie odbywać się na podstawie biletów dystrybuowanych na terenie imprezy.

Start o godz. 10.00. Impreza odbędzie się na boisku treningowym Stadionu Śląskiego. Uczestnicy imprezy będą mogli również wejść na trybuny, poczuć się jak kibic i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wstęp wolny.

Organizatorami wydarzenia są spółka Stadion Śląski oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.