Przed nami kolejny wakacyjny weekend i szansa na niezapomniane wrażenia muzyczne! Już w niedzielę 30 czerwca od godz. 20:00 odbędzie się kolejny z dziesięciu koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem na trasie „Katowice – śląskie" gościć będziemy znakomitych wykonawców, którzy wystąpią na najnowocześniejszej plenerowej scenie w Polsce!

Najgorętsze wakacyjne hity zaprezentują telewidzom oraz publiczności zgromadzonej pod sceną w Dolinie Trzech Stawów: Margaret, Red Lips, Leszcze, Natalia Zastępa, Shanguy, Afromental, Michał Szpak, IRA, Kasia Popowska, Gromee & Jesper Jenset, Formacja Nieżywych Schabuff, a także Bayer Full.

 

Wakacyjna Trasa Dwójki to nie tylko możliwość wysłuchania przebojów plejady gwiazd, ale także szansa na podzielenie się z publicznością swoimi planami wakacyjnymi czy zdjęciami z letnich wojaży oraz pozdrowienie najbliższych na ekranie telewizora!

 

Koncert w Katowicach poprowadzą Ida Nowakowska i Rafał Brzozowski, zaś relacje z backstage'u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

 

Transmisja z wydarzenia już od 20:05 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD.