Ferie na Śląsku ruszają już w ten weekend. Dla wszystkich, którzy spędzą ten czas w mieście, Libero Katowice przygotowało masę zimowych atrakcji: dwie gorące imprezy na lodzie w towarzystwie gwiazd, cowieczorne Disco Lodowisko, strefę symulatorów sportów zimowych, a dla najmłodszych – animacje, konkursy oraz naukę jazdy na łyżwach z Kubusiem. Pierwsze lody na lodowisku w Libero Katowice można przełamać już w sobotę, 11 stycznia.

– Chcemy, żeby najbliższe dwa tygodnie były nie tylko wolne od szkoły i obowiązków, ale przede wszystkim wolne od nudy. Dlatego poza stałymi elementami naszego programu atrakcji, jakimi są kino, kręgle, bilard czy sala zabaw dla dzieci, w te ferie stawiamy na ruch i dobrą zabawę na naszym zadaszonym lodowisku. Zaplanowaliśmy na lodzie mnóstwo aktywności, więc niezależnie od metryki, każdy znajdzie w naszym programie coś dla siebie. A pod dachem, na rozgrzewkę przed prawdziwymi sportowymi zmaganiami, mamy prawdziwą niespodziankę dla fanów gier – zdradza Iwo Knopik, Marketing Manager Libero Katowice.

Mocne otwarcie ferii w Libero Katowice już w tę sobotę, 11 stycznia w godzinach 18:00-22:00. Imprezę na lodowisku pod hasłem „Lodołamacz” poprowadzi młoda gwiazda seriali i programów telewizyjnych, aktor Adam Zdrójkowski. Świetna zabawa i fajne selfie gwarantowane.

Taneczny nastrój na lodzie podgrzewać będzie cowieczorne „Disco Lodowisko” – łyżwiarska dyskoteka z DJ-em na żywo, czynna codziennie w okresie ferii w godzinach 18:00-22:00.

Dla maluchów od poniedziałku do piątku od 10:00 do 14:00 otworzy się Łyżwiarska Szkółka Kubusia, czyli nauka jazdy na łyżwach z profesjonalnym instruktorem. O tej samej porze w weekendy nie tylko dzieci, ale i rodzice będą mogli wypróbować swoje łyżwiarskie umiejętności i wziąć udział w animacjach, konkursach i zabawach na lodowisku w strefie rodzinnej.

Poza lodowiskiem też nie zabraknie atrakcji. Dla graczy na scenie w Libero Katowice (poziom 0) powstanie specjalnie przygotowana Strefa Sportów Zimowych, czynna codziennie w godzinach otwarcia centrum. Będzie można spróbować swoich sił w skokach narciarskich, slalomie, hokeju i wielu innych dyscyplinach zimowych na konsolach i w symulatorach.

W sobotę 25. stycznia w godzinach 17:00-21:00 zaplanowano pożegnalne party na finał ferii. Szaloną karnawałową imprezę w klimacie disco na lodzie poprowadzi Jankes z ESKA TV. Każdy łyżwiarz, który weźmie udział w zabawie i pojawi się na lodowisku w ciekawym przebraniu, będzie miał szansę na nagrodę – podwójny bilet do kina!

Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny, a poza programem wydarzeń z lodowiska również będzie można korzystać bezpłatnie – codziennie w godz. 10:00-22:00.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny na www.liberokatowice.pl

 

O Libero Katowice

Najnowszy kompleks handlowo-rozrywkowy na Śląsku, z ofertą ponad 150 sklepów i punktów usługowych, jednym z najnowocześniejszych multipleksów w kraju, kręgielnią, centrum fitness i bogatą w kuchnie z różnych stron świata strefą restauracyjną. Inwestorem projektu, który w tegorocznym konkursie Property Design Award zdobył nagrodę za najlepsze wnętrze, jest Echo Investment. Wiosną 2019 roku, przed szklaną fasadą centrum położonego u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej centrum zadebiutuje otwarty i ogólnodostępny plac o powierzchni ponad 4 700 metrów kwadratowych. Będzie miejscem odpoczynku, a także wydarzeń kulturalnych, artystycznych, sportowych i kulinarnych.