O imprezach, które odbywają się w Katowicach rozmawiamy z Dawidem Kurtysiak, właścicielem agencji eventowej VIP EVENT 4 YOU.

Skąd pomysł na agencję VIP EVENT 4 YOU?

Skąd pomysł? Przez wiele lat przyglądaliśmy się jakie jest zapotrzebowanie na naszym polskim rynku, i czego oczekują inni. Okazało się, że właśnie firmy eventowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem, i każdy korzysta z pomocy tego rodzaju firm przy organizacji imprez. Firma powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie i niszę występującą na rynku. Stąd też również i my postawiliśmy wszystko na "jedną kartę" i stworzyliśmy działalność o tym profilu, z myślą o otaczającym nas społeczeństwie. Firma stanowi przede wszystkim połączenie moich pasji i zainteresowań, związanych z moim wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Czym się zajmujecie?

Firma Vip Event 4 You, to firma organizująca wszelkiego rodzaju imprezy oraz eventy, zarówno okolicznościowe, jak i tematyczne. Znamy aktualne zapotrzebowanie na rynku, i wiemy, że właśnie jakiego typu imprezy taneczne i muzyczne cieszą się aktualnie ogromnym zainteresowaniem. Jesteśmy na bieżąco z zainteresowaniami społeczeństwa. Śledzimy zainteresowanie innych wszelkiego rodzaju imprezami. Co więcej, przeprowadzamy miesięcznie ankiety wśród innych, zawierające propozycje różnego rodzaju imprez tematycznych i na tej podstawie wysnuwamy wnioski.

Zorganizowaliście mistrzostwa Polski Chppendales…

Tak, impreza odbyła się w listopadzie 2015r. Była to pierwsza tego typu impreza na Śląsku, i byliśmy prekursorami w tej dziedzinie w naszym regionie, stąd było to wielkie wyzwanie i ogromnie motywujące doświadczenie.

Dużo było kandydatów?

Oczywiście! Kandydatów na takie imprezy okolicznościowe zawsze jest sporo. Tancerze w pierwszym etapie składali formularze zgłoszeniowe. Zgłoszeń było mnóstwo! Na podstawie danych zamieszczonych w formularzach przesłanych przez uczestników, z szeregu zgłoszeń wybraliśmy dziesięciu najatrakcyjniejszych i mających bogate doświadczenie tancerzy. Liczy się przecież przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie i prezencja osobista.

Czym zajmują się polscy Chippendales? Czy utrzymują się tylko z występów?

Polscy Chippendalesi nie odróżniają się niczym od innych. Na codzień pracują i studiują, a nawet prowadzą własne działalności gospodarcze, nie związane z tą branżą. Mają oni własne hobby i zainteresowania. W dniu codziennym, na przypadkowym spotkaniu, nie odróżniłbyś nawet, że właśnie ten mężczyzna wieczorami tańczy dla naszych pięknych kobiet. Są to zwykli ludzie, nie wyróżniający się w tłumie.
Czy planujecie kolejne edycje mistrzostw Polski Chippendales?

Tak, oczywiście. Tegoroczna impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem, stąd podjęliśmy decyzję o powtórzeniu tego wydarzenia. Kolejna impreza już w tym roku, więc zapraszamy serdecznie.

Jakie inne imprezy organizujecie?

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy. Są to imprezy tematyczne, okolicznościowe i zwykłe. Nie ma jednej kategorii imprez, jest tego mnóstwo, w zależności od zapotrzebowania i zainteresowania społeczeństwa. 

Co proponujesz w najbliższym czasie dla mieszkańców naszego regionu?

Najbliższym eventem jest impreza z udziałem gościa specjalnego - Stachursky, w dniu 23 kwietnia 2016 r., której będziemy organizatorami, a na którą serdecznie zapraszamy.