Już w najbliższy piątek (23 czerwca) w Dolinie Trzech Stawów czeka nas muzyczna rozrywka w niepowtarzalnym klimacie disco polo.

W Dolinie Trzech Stawów po raz drugi powstanie ogromna scena, a na niej wystąpią największe top gwiazdy muzyki disco polo. Śląski Festiwal Disco Polo to show z udziałem największych gwiazd muzyki disco polo.

Ta impreza łączy wszystkie pokolenia. Organizatorzy drugiej edycji wydarzenia zamierzają powtórzyć sukces jego pierwszej odsłony, bowiem muzyka disco polo przeżywa obecnie w naszym kraju wielki renesans. Koncerty gwiazd tego gatunku muzycznego przyciągają tysiące fanów. Nie inaczej ma być w Katowicach, gdzie już po raz drugi zainaugurowany zostanie w ten sposób początek lata.

Otoczone lasem tereny Doliny Trzech Stawów w Katowicach, miejsca kojarzonego z relaksem i dobrą zabawą, po raz kolejny zamienią się w największą scenę muzyki disco polo w południowej Polsce.

Program tegorocznej edycji Śląskiego Festiwalu Disco Polo to wybuchowa mieszanka prekursorów i legend gatunku wraz z topowymi artystami ostatnich lat. Na scenie wystąpią: absolutny numer 1, czyli Zenon Martyniuk z zespołem Akcent – na Festiwalu będzie świętował swoje urodziny! Ponadto: zespół Boys, z Marcinem Millerem, zespół Long & Junior – śląscy przedstawiciele disco, uwielbiani przez publikę, czego dowiedli podczas 1. edycji wydarzenia, Łobuzy – energetyczna bomba, która podbiła listy przebojów numerem „Ona czuje we mnie piniądz", a także wschodzące, ale już bardzo docenione gwiazdy, czyli przebojowe Milano, piękne Top Girls i czarujący zespół Spontan.

Dodatkowo, na samym początku, będziemy mogli usłyszeć gwiazdy IV edycji programu Disco Star: Nastję oraz Luka Rosi. Imprezę poprowadzą popularni prezenterzy: Magda Gawlik z Radia VOX FM, Maciej Smoliński z Polo TV oraz Krzysztof Pieczyński.

UWAGA! – ZMIANY DLA KIEROWCÓW W związku z imprezą w piątek 23 czerwca zjazd z alei Górnośląskiej w stronę centrum może być utrudniony ze względu na dużą ilość samochodów w tym rejonie, a ulica Francuska, od skrzyżowania z ulicą Lotnisko, będzie zamknięta. Wjazd na rolkostradę tego dnia możliwy będzie jedynie od ulicy Trzech Stawów.