16 kwietnia 2020 r. w godz. 20.00-22.00 w Spodku odbędzie się Wielki Koncert Muzyki Serialowej. Kultowe piosenki i motywy muzyczne z najpopularniejszych polskich i zagranicznych seriali.

To niezwykłe wydarzenie dla fanów kultowych seriali produkowanych od lat 60-tych do dziś. W programie znajdą się najbardziej popularne piosenki, czołówki i motywy muzyczne, które zna każdy z nas. Sentymentalna serialowa podróż po (niewielu wówczas) kanałach telewizyjnych zawiedzie nas do czasów obecnych.

W drugiej części koncertu zostaną zaprezentowane topowe utwory zagranicznych seriali wyprodukowanych m.in. przez Netflix, HBO i Amazon Prime. Organizatorzy nie podają jeszcze całej listy utworów, wiadomo jednak, że w czasie koncertu zaprezentowane zostaną między innymi motywy ze „Stawki większej niż życie”, „Czterech pancernych i psa” „Janosika”, „Miasteczka Twin Peaks”, „Crime Story”, „Ojca Chrzestnego”, „Friends”, „Gry o Tron” i „Domu z papieru”.

Na scenie wystąpią wspaniali artyści między innymi: Agnieszka Twardowska, Zofia Nowakowska, Kuba Jurzyk, Arkadiusz Kłusowski i ponad 100-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą Maestro Przemysława Pasternaka. Tego będzie można podziwiać wizualizacje, aktorskie scenki rodzajowe, taniec i akrobacje, efekty specjalne, wyjątkowi goście (organizatorzy jeszcze nie zdradzają ich nazwisk) i wiele innych atrakcji.

Wielki Koncert Muzyki Serialowej bilety

Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na koncert. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun -  kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl
Bilety Premium: miejsca z bardzo dobrą widocznością i bliskością sceny
Bilety VIP: najlepsze miejsca wydzielone kordonami dla VIP
Więcej o biletach TUTAJ.