Gorące ferie na wrotkach? Czemu nie. Świetna zabawa nie tylko dla dzieci, lecz również dla dorosłych. Klub Wrotka w Katowicach przygotował coś fantastycznego.

Wrotka w Katowicach to wyjątkowe miejsce - połączenie dyskoteki z lat 80-tych z najnowszą technologią: nowoczesne oświetlenie, fenomenalne nagłośnienie, przyjazna atmosfera. I co najważniejsze – zadbano o bezpieczeństwo gości. Lokal zaprojektowany został specjalnie pod jazdę na wrotkach.

Wszystkie elementy wyposażenia (wrotki, ochraniacze oraz kaski) dostępne są do wypożyczenia na miejscu w pełnej gamie rozmiarów, w wypożyczalni znajdującej się na miejscu. Pracownicy obsługi przedstawiają podstawowe zasady jazdy na wrotkach, w tym te, dotyczące bezpieczeństwa, następnie czuwają nad tym, by wszyscy bawili się znakomicie. W przerwie można zasiąść w kawiarni. Jej posadzka pokryta jest specjalną nawierzchnią utrudniającą poślizgnięcie się w czasie odpoczynku. W kawiarni oferowane są wyłącznie napoje bezalkoholowe oraz przekąski.

Na czas ferii zimowych Klub Wrotka przygotował specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży. Godziny otwarcia: w poniedziałki od 12.00 do 22.00, od wtorku do niedzieli od 10.00 do 22.00.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 13.00 będą organizowane „Zakręcone wrotki z DJ!”. W weekendy o 11.00 Kinder Party z didżejem dla najmłodszych: muzyczne życzenia, dedykacje piosenek - didżej spełni każdą prośbę.

Dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00) bez dodatkowych opłat warsztaty jazdy na wrotkach dla wszystkich chętnych - zarówno z podstaw jazdy na wrotkach, jak i bardziej zaawansowanych metod jazdy.

Środy przeznaczane są na imprezy tematyczne. W pierwszym tygodniu ferii - Fluo Party- goście otrzymają neonowe i ledowe gadżety, animatorki będą malować twarze odblaskowymi farbkami i zapewnią dobrą zabawę najmłodszym, a didżej przygotuje oprawę muzyczną. Oczywiście, wszystko przy świetle UV.

Drugi tydzień ferii to Summer Party - lato w środku zimy! Palmy, hawajskie kwiaty i wakacyjne hity zapewnią gorącą atmosferę.

W piątki od godz.17.00 dwugodzinne Disco Polo Party - z największymi hitami tego nurtu. Imprezę również poprowadzi didżej.

Soboty od 20.00 do 22.00 - impreza Before Party z didżejem dla starszej młodzieży i dorosłych (od 16. roku życia). W programie najnowsze hity.

W niedziele od 18.00 do 20.00 powrót do przeszłości i zabawa się z didżejem w rytm największych hitów lat 80-tych i 90-tych.

Poniżej pełny program ferii w Klubie Wrotka oraz linki do strony www i na Facebooku:

http://www.wrotka.pl

https://www.facebook.com/Wrotka.Katowice/?fref=ts