Dziś ostatni dzień zapisów do udziału w Biegu Świetlików. Bieg odbędzie się 25 czerwca w Siemianowicach Śląskich.

Dla porządku dodajmy, że impreza obejmuje zarówno bieg, jak i marsz nordycki, tzw. nordic walking. Zapisy możliwe jeszcze dziś na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/466.html.

Bardziej szczegółowe informacje na stronie http://www.sportwwielkimmiescie.pl/bieg-swietlikow-regulamin-biegu-na-5-km-25-06-2016/.

Bieg i marsz odbędzie się 25 czerwca 2016 roku o godzinie21:00 na terenie stawu Rzęsa, który mieści się w Siemianowicach Śląskich w okolicach ulicy Świerczewskiego 84.

Trasa biegu jest urozmaicona i wiedzie w 75% po leśnych ścieżkach. Trasa zawiera jeden podbieg tuż za startem i jest raczej łatwa. Trasa NIE JEST oświetlona.

2.Start: godzina 21:00

3.Długość trasy: 5 km (trasa nie posiada atestu PZLA)

4.Trasa będzie oznaczona co 1 km

5. Na trasie będą ustawieni obserwatorzy, którzy kontrolować będą czy zawodnicy skracają trasę, tacy uczestnicy zostaną zdyskwalifikowani.

6.Zawodników obowiązuje limit czasowy pokonania trasy wynoszący 90 minut.

7.Klasyfikacja zawodników w kategorii OPEN odbywa się wg czasu brutto.

8.Pomiar czasu i ustalenie kolejności uczestników biegu będzie dokonywane na podstawie profesjonalnego pomiaru czasu, który przeprowadzi firma http://timing4u.pl/

Każdy zawodnik otrzyma zwrotny chip (do przypięcia do buta), na podstawie którego zostanie dokonany indywidualny pomiar.

9.Organizator zapewnia punkt odżywczy na mecie (kiełbasa do samodzielnego upieczenia + bułka + woda).

Więcej informacji na stronie http://www.sportwwielkimmiescie.pl/bieg-swietlikow-regulamin-biegu-na-5-km-25-06-2016/.