Dzisiaj (poniedziałek) o godz. 18. 00 GKS Katowice podejmie BBTS Bielsko-Biała. Miejscem zmagań zespołów PlusLigi będzie legendarny Spodek. To będzie trzecie spotkanie siatkarzy GKS-u w Spodku. W październiku ubiegłego roku katowiczanie ulegli Effectorowi Kielce (0:3), ale w ostatni wtorek po niezwykle emocjonującym meczu pokonali LOTOS Trefl Gdańsk (3:2). Spotkanie oglądało ponad 2,5 tys. widzów.W 19. kolejce PlusLigi GKS ponownie zaprezentuje się kibicom w słynnej hali. Rywalem zespołu trenera Piotra Gruszki będzie BBTS Bielsko-Biała. Pierwsze spotkanie obu zespołów miało miejsce w początkowej fazie sezonu. W hali pod Dębowcem lepszy okazał się GKS, który wygrał 3:0.

- Mam nadzieję, że publiczność w Spodku ponownie dopisze, bo potrzebujemy wsparcia naszych fanów – mówi Marco Falaschi, rozgrywający GKS-u.

Bilety na mecz z GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała można kupować na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach "EMPIK" oraz – w dniu meczu – w kasach Spodka (od godz. 15.00). Wejściówki kosztują 20 zł, 10 zł (ulgowy) i 35 zł (rodzinny). W ramach specjalnej promocji bilety dla dzieci do lat 13 kosztują tylko 1 zł. Spotkanie w Spodku będzie się bowiem toczyć w bajkowej atmosferze. W strefie rodzinnej – poza maskotką GKS-u Katowice, czyli GieKSikiem – pojawią się także maskotki Kuba i Śruba, czyli bohaterowi bajki bialskiego Studia Filmów Rysunkowych, a także klubowe maskotki BBTS-u. Najmłodsi widzowie mogą się spodziewać także wielu innych atrakcji. Starsi kibice będą mogli podziwiać w akcji nie tylko siatkarzy, ale także cheerleadrki z zespołu tańca nowoczesnego „Skandal”.