Sukcesem katowickich policjantek zakończył się start w IV Mistrzostwach Policji w Półmaratonie Ślężańskim. Policjantki stanęły na najwyższym stopniu podium w kilku kategoriach, zdobywając złoto i otrzymując statuetki. Mistrzostwa zorganizowano pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji i Starosty Powiatu Wrocławskiego. Na starcie stanęło 3754 zawodników, w tym 127 funkcjonariuszy Policji.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach – mł.asp. Joanna Menżyk, sierż. Monika Nawrat oraz mł.asp. Dariusz Baran reprezentowali naszą jednostkę podczas IV Mistrzostw Policji w Półmaratonie Ślężańskim. Zawody odbyły się pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Starosty Powiatu Wrocławskiego.

IV Mistrzostwa Policji w Półmaratonie Ślężańskim zorganizowano w ramach X „Panas” Półmaratonu Ślężańskiego. Trasa, na dystansie 21,097 km biegła drogami asfaltowymi wokół Góry Ślęży.Wartym podkreślenia jest fakt, iż Półmaraton Ślężański w opinii biegaczy, to wyjątkowo trudny i wymagający bieg. Różnica wysokości między najniższym i najwyższym punktem trasy wynosi aż 208 metrów.
Policjantki z Katowic stanęły na podium w kilku kategoriach, zdobywając złoto i otrzymując statuetki.

Sierż. Monika Nawrat z zawodów wróciła z dwoma złotymi medalami. W swojej kategorii wiekowej K – 20 (kobiety) okazała się bezkonkurencyja i stanęła na najwyższym stopniu podium. Również w kategorii kobiet dla członków IPA sierżant Nawrat zdobyła złoty medal.

Start w zawodach zakończył się również sukcesem dla drugiej katowickiej policjantki - mł. asp. Joanny Menżyk. W kategorii wiekowej K- 40 również i ona okazała się najszybsza zdobywając złoto.

Serdecznie gratulujemy :)Chcesz zareklamować innym swój biznes? Nic prostszego. Kontakt przez "Wyślij wiadomość" na naszej stronie na Facebooku.