1 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Reszty Świata. Dla podopiecznych Marka Cieślaka będzie to ostatni mecz kadry w tym roku. Bilety na to wydarzenia można nabywać za pośrednictwem
ebilet.pl

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji oraz okazyjne ceny biletów dla kibiców, którzy będą chcieli podziwiać zmagania biało – czerwonych na wyjątkowym stadionie, jakim jest obiekt w Chorzowie. Na zmodernizowanym Stadionie Śląskim, Polacy podejmą reprezentantów Reszty Świata. Mecz ten zapowiada się bardzo emocjonująco ze względu na fakt, że obie drużyny wystąpią w najsilniejszych zestawieniach.

Dla kibiców to będzie niezwykłe wydarzenie. Żużel powróci na Stadion Śląski w Chorzowie po piętnastu latach przerwy, a przed zawodami do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski wprowadzonych zostanie dwóch szczególnych zawodników, dzięki którym sport żużlowy w Polsce stoi na tak wysokim poziomie.

Ceny biletów na mecz Polska – Reszta Świata przedstawiają się następująco:

Bilety normalne:

Trybuna główna: 79 PLN
Pierwszy wiraż: 59 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 39 PLN
VIP: 499 zł

Bilety ulgowe:

Trybuna główna: 59 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 19 PLN

Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również emerytom powyżej 65 roku życia, rencistom oraz kobietom. Dzieci do 7 roku życia – wstęp darmowy.