Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair po raz czwarty odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 23 i 24 listopada. Hala MCK usytuowana jest w ścisłym centrum miasta, ułatwiając tym samym wystawcom i zwiedzającym dotarcie do niej.

Przestrzeń targowa, jaką dysponuje wyłączny organizator – firma WATS – to ponad 34.000 m2, dzięki czemu rozdzielić można część fryzjerską i kosmetyczną, tak by każdy zwiedzający udał się do strefy, która go zainteresuje. 18. edycja targów Beauty Fair należała do bardzo udanych, wszystkie wskaźniki wzrosły o 20% pod względem frekwencyjnym i organizatorskim. 

W tym roku na targach zwiedzający spodziewać się mogą jeszcze więcej atrakcji, merytorycznych wystąpień, promocji, setek marek profesjonalnych, bogatego programu sceny edukacyjnej, ambitnych pokazów
i szkoleń w salach konferencyjnych. Kongres Kosmetologiczny „Holistic Health&Beauty“, scena Beauty Stage,  City of Nail, IV. Make-up Talent Show by Olaf Tabaczyński, Make-up College to tylko niektóre wydarzenia,
w których będzie można uczestniczyć. 

Beauty Fair to unikalne wydarzenie na mapie Śląska i moc wydarzeń zrzeszających profesjonalistów
z regionu południowej Polski i nie tylko. Organizatorzy zapraszają do Katowic w listopadzie do współtworzenia przestrzeni kosmetycznej, wizażowej i stylizacji paznokci, dzięki której można poznawać nowości i techniki branży, doskonalić swoje umiejętności, zdobywać certyfikaty i zwiększać swoją konkurencyjność. 

Zapraszamy w weekend 23 i 24 listopada.

Godziny otwarcia Targów:

Sobota 10:00-18:00

Niedziela 9:00 -17:00

Bilety wstępu można zakupić online na www.bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasach, w godzinach otwarcia Targów.