Zastanawiasz się nad wyborem materiału izolacyjnego na ocieplenie budowanego domu lub docieplenie istniejącego obiektu? Remontujesz i chcesz docieplić poddasze? Wybierz trwałą, wydajną izolację, która jest przyjazna środowisku oraz tworzy zdrowy i bezpieczny dom.

Izolacje poddaszy, ścian i stropów dachowych z wełny celulozowej to przyszłość branży budowlanej nie tylko ze względu na aspekt ekologicznego i zdrowego trybu życia, lecz także łatwość i wygodę montażu dzięki nowoczesnym maszynom do wdmuchiwania izolacji bez docinania i sztukowania wełny z płyt czy balotów.

Wełna celulozowa odróżnia się od innych produktów na rynku nie tylko aspektem ekologicznym i instalacyjnym, ale także związanym z tolerancją wilgoci. Jako jeden z niewielu materiałów, wełna celulozowa nie ulega trwałem uszkodzeniu na skutek narażenia na wilgoć, dzięki czemu nie wymaga – choć także nie wyklucza – stosowania paroizolacji, jednocześnie tolerując jej nieszczelności, które są w toku eksploatacji bardzo trudne do wyeliminowania.

Jeżeli artykuł Państwa zaciekawił bądź mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do odwiedzenia strony www.ekocel-docieplenia.pl lub https://www.facebook.com/ekocel.docieplenia/