Tradycyjnie, raz w miesiącu SK-Food Truck zaprasza na ucztę na katowickim Rynku.

Dzisiaj (10.08) zjechało niemal 30 najlepszych polskich food trucków, by pieścić Wasze kubki smakowe daniami z całego świata. Podczas sierpniowego zlotu miłośnicy dobrego jedzenia znajdą klasyki street food'u.

W menu ponad 20 food truck'ów nie zabraknie wszystkim znanych frytek belgijskich, popularnych burgerów, czy hot dogów. Amatorzy kuchni z odleglejszych zakątków świata mogą spróbować tradycyjnych dań meksykańskich, greckich, indyjskich, tajskich, czy amerykańskich. Są też food truck'i serwujące ręcznie robione pierogi, chrupiące zapiekanki, aromatyczne podpłomyki i bajgle, a także te dogadzające łasuchom, m.in. z owocami w czekoladzie, lodami i goframi.

Wakacyjna edycja Rynku Smaków potrwa jak zwykle przez trzy dni (10-12.08). W piątek i sobotę food truck'i będą dostępne od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – będzie wakacyjnie, gorąco, aromatycznie, na słodko i słono. Nie zabraknie ogródka z piwem rzemieślniczym katowickiego pubu Browariat oraz domowej lemoniady i zabaw dla dzieci.

Wakacyjnego klimatu nada muzyka grana na żywo przez DJ'a, a wieczorami czas umilą koncerty, m.in. zespołu Holly Blue. Zabierzcie więc rodzinę i przyjaciół, i przybywajcie na Rynek w ten sierpniowy weekend.