Serce Górnego Śląska to już nie tylko przemysł ciężki czy kopalnie węgla kamiennego, ale tętniąca życiem nowoczesna metropolia. Katowice zmieniają się na naszych oczach, podobnie jak pobliskie lotnisko. Biorąc pod uwagę, że port lotniczy Pyrzowice jest czwartym pod względem liczby pasażerów tego typu obiektem w kraju, jasne staje się, że to popularny cel podróży wielu osób. Lotnisko dzieli jednak od miast regionu spora odległość. Jak je najszybciej i najtaniej pokonać?

 

Wynajem samochodu w Pyrzowicach

Pyrzowice są oddalone od centrum Katowic o 30 km. Oznacza to, że na podróż środkami masowego transportu musimy poświęcić niespełna godzinę. Dla osób, którym szczególnie zależy na czasie, to niedopuszczalne. Podróż samochodem w tym wypadku będzie znacznie przyjemniejsza i szybsza, zwłaszcza że transport zbiorowy niekoniecznie dotrze tam, gdzie faktycznie potrzebujesz się znaleźć. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu, ponieważ masz dzięki temu możliwość korzystania z pojazdu całą dobę i to za ułamek jego faktycznej wartości. Jedną z wypożyczalni, którą możesz spotkać na lotnisku w Pyrzowicach, jest Flex Rent. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Dowiesz się tego z reszty tekstu.

Rezerwacja samochodu przez internet

Stawiamy na nowoczesny wynajem, dlatego masz możliwość zarezerwowania samochodu przed przylotem do Katowic w Flex Rent. Wystarczy, że wybierzesz okres, w którym potrzebny Ci będzie samochód, a następnie określisz, jakiego samochodu oczekujesz. Co równie istotne, w Flex Rent mamy do dyspozycji kilkadziesiąt pojazdów różnych marek i segmentów. Dzięki temu znajdziesz dla siebie idealne auto. Być może wystarczy Ci tylko miejski pojazd, a może ze względu na bagaże i wygodę chcesz sięgnąć po większy samochód lub z klasy premium? W naszej wypożyczalni z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wynajem samochodów w Flex Rent zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych za dobę. 

Brak limitu kilometrów

Górny Śląsk to nie tylko Katowice, ale również kilka innych miast wartych uwagi. Dlatego we Flex Rent nie stosujemy limitu kilometrów. Jeździsz tyle, ile potrzebujesz i nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami! To świetne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które chcą elastycznie zarządzać flotą w czasie delegacji czy krótszych podróży służbowych. Wystarczy, że będziesz pamiętał o regularnym dolewaniu paliwa i dbaniu o stan techniczny pojazdu.

Zapoznaj się również z najnowszym wpisem na blogu o wynajmie auta bez limitu kilometrów: https://flexrent.pl/blog-post/wynajem-auta-bez-limitu-kilometrow/

Przejrzyste zasady wynajmu

Nim rozpoczniesz jazdę wypożyczonym samochodem, otrzymasz do podpisania umowę oraz do wglądu ogólne warunki użytkowania (OWU) pojazdu. W ten sposób zapoznasz się ze wszystkimi zasadami i opłatami, jakie Cię obowiązują w trakcie wynajmu i żadna okoliczność Cię nie zaskoczy. Nasz regulamin jest tak skonstruowany, aby nie było żadnych wątpliwości, za co płacisz, ile wynosi cena za dobę wynajmu oraz ewentualne koszty związane z dodatkowymi usługami i wyposażeniem. 

 

Chcesz wypożyczyć samochód w Pyrzowicach? Koniecznie sprawdź Flex Rent i zarezerwuj swój pojazd przez internet już dziś!

https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-katowice-pyrzowice/