Praktycznie każdy z nas zmagał się z problemem zepsutego telefonu. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jakie modele podlegają naprawie oraz co w swojej ofercie ma SmartSerwis24. 

Jakie modele mogą zostać naprawione? 

Decydując się na model telefonu warto wybrać ten, którego profilaktycznie naprawa nie wiąże się z dużym problemem. Może być to m.in.:

  • naprawa telefonów Huawei,
  • naprawa telefonu Samsung Galaxy A51,
  • naprawa telefonów Sony.

Najczęstszymi usługami w serwisach są:

  • wymiana baterii,
  • wymiana ekranu,
  • wymiana szybki.

Dodatkowo często możliwy jest również serwis hulajnogi Xioami. W przypadku częstego użytkowaniu hulajnogi, możliwe, że będzie potrzebna w pewnym momencie wymiana: przewodów hamulcowych, silnika piasty, płytki deski rozdzielczej, panelu sterowania, czy też portu ładowania. W serwisach można wymienić takie elementy jak: panel sterowania, piasta tylna, port ładowania, mata podwozia lub podwozie, przewody hamulcowe, stopka, osłona widelca, tarcze hamulcowe, kabel panelu sterowania, moduł silnika piasty, płytkę deski rozdzielczej.

W wielu serwisach hulajnoga może zostać zdiagnozowana bezpłatnie, tak aby jasno sprecyzować co jest potrzebne do naprawy. Jeżeli koszty zostaną zaakceptowane, specjaliści mogą zająć się naprawą zepsutych, uszkodzonych części. W większości przypadków możliwa jest naprawa jeszcze tego samego dnia. 

Jak wygląda serwis telefonu krok po kroku? 

Klient, który zgłasza się do serwisu ma dwie drogi. Jeżeli wie, co "dolega" telefonowi, może zgłosi usterkę przez internet lub zanieść sprzęt bezpośrednio do serwisu. Jeżeli jednak usterka nie jest znana przez klienta, profesjonalna obsługa zajmie się diagnozą oraz rozwiązaniem problemu. Telefon można wysłać za pomocą paczkomatu. Po odebraniu paczki serwis przechodzi do naprawy. Gdy usługa serwisowa dobiega końca  sprzęt jest dokładnie przetestowany przez serwisanta. Daje to gwarancje otrzymania sprawnego sprzętu. Kolejno jest on odsyłany do klienta.

 

O firmie SmartSerwis24 

Na rynku firma działa od 2009 roku. Pierwotną nazwą przedsiębiorstwa jest X-Fon. Zajmuje się ono sprzedażą telefonów, akcesoriów oraz serwisowaniem urządzeń tj. naprawa telefonów Huawei. Początki firmy miały miejsce w Bytomiu, jednak obecnie głównym działaniem jest naprawa telefonów Katowice, w tym naprawa telefonów Xiaomi Katowice. Trzy lata temu został otworzony zupełnie nowy punkt serwisowy w Chorzowie. Przyjął on nazwę SmartSerwis24. Firma rozrasta się, a jej głównymi założeniami jest naprawa i serwis telefonów oraz ekrany do telefonów. Dodatkowo możliwy jest montaż takiego elementu jak np. szkło hartowane na ekran.

 

Czym Waszym zdaniem powinien cechować się profesjonalny serwis?