Pięć dni temu wyszedł z domu i dotąd nie powrócił. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc.

Patryk Kabat ma 25 lat. 8 lutego około 9.30 wyszedł z mieszkania przy ul. Hallera w Katowicach. O jego poszukiwaniach już informowaliśmy 11 lutego. Jednak nadal nic nie wiadomo o jego losie. Nie powrócił do dziś. Nie dzwonił, nie informował, co się z nim dzieje. Przerażona rodzina kilka dni temu poinformowała policję. Wszczęto poszukiwania, lecz te, jak do tej pory, nie dały żadnego rezultatu. Dlatego ponowiono prośbę o pomoc w nagłośnieniu informacji o zaginięciu Patryka.

Apelujemy do wszystkich o pomoc w poszukiwaniach. Choćby nawet przez udostępnienie tej informacji. Podajemy rysopis Patryka: z wyglądu 24-25 lat, wzrost 175 cm, waga ok. 55 kg., sylwetka szczupła, oczy brązowe, włosy czarne, krótkie, twarz pociągła, uszy średnie, przylegające, nos normalny, uzębienie pełne. Znak szczególny: nad lewym uchem widoczne pieprzyki. Z opisu tego nie wynika, by aktualnie miał bródkę (jak na zdjęciu).

Ubrany był w ciemną kurtkę z delikatną kratą firmy Cropp z kapturem, spodnie z materiału o kolorze brązowym, buty szare ze skóry, koszula w kratę, niebiesko-biała, czapka czarna.

Wszystkie informacje na temat Patryka można zgłaszać pod numerami alarmowymi 997 i 112.