27 stycznia odbędzie się koncert dla dzieci pt. Superwirtuozi łowcy talentów z akcją sceniczną z gościnnym udziałem Piotra Cugowskiego, jednego z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Podczas gościnnego występu towarzyszyć mu będzie The Satellite Symphony Orchestra pod dyrekcją Macieja Cisowskiego.

W myśl motta „Tańczymy wśród gwiazd”, przeżyjemy wspólnie wiele kosmicznych przygód, czekać będzie na nas także wiele muzycznych niespodzianek. Organizatorzy zachęcają młodych słuchaczy, aby przyszli w karnawałowym przebraniu, albo chociaż symbolicznie wprowadzili do swoich strojów element karnawałowy.


Koncert odbędzie się dwa razy, o godz. 15:00 i 17:00 27 stycznia 2019 r.
Bilety dostępne w kasie i w systemie sprzedaży online TUTAJ

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE:

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-10 lat i ich rodziców, odbywające się po każdym z koncertów.

Czas trwania pojedynczych warsztatów: ok. 45 minut.
WSTĘP: KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA, która będzie odbywać się drogą mailową, udział jest bezpłatny, za okazaniem biletu z koncertu SUPERWIRTUOZI (epizod 4/2018), po wcześniejszym mailowym otrzymaniu przez organizatorów ZAPROSZENIA do uczestnictwa (nie otrzymanie maila zwrotnego oznacza niezakwalifikowanie się do udziału w warsztatach),
Liczba miejsc na warsztaty ograniczona (max 25 dzieci plus ich rodzice na każdy z warsztatów).


Zapisy mailowe zostaną uruchomione w dniu 15.01.2018 r. pod adresem: warsztaty@nospr.org.pl od godz. 10.00. Maile wysłane przed tą godziną nie będą brane pod uwagę.

Prosimy aby w zgłoszeniu podać: imię, nazwisko, wiek uczestnika oraz imię i nazwisko opiekuna oraz godzinę koncertu, na który maja Państwo bilety.

Te krótkie spotkania będą również okazją do bliższego poznania artystów występujących z nami na scenie. Innymi słowy SuperWirtuozi chcą pobudzić „Wasze Talenty”. Familijny charakter warsztatów ma pomóc budować prawdziwą relację - pomiędzy dzieckiem, rodzicem i muzyką.