Katowice ciągle mnie zaskakują! Jakiś czas temu jeden z katowickich tuneli został przerobiony na neonową sztukę. Jest to miejsce, którego od dawna brakowało, aby pobudzić do wizualnego życia Katowice. Dzięki współpracy z Anielso Photo & Movie udało się stworzyć bardzo ciekawe zdjęcia, którymi jestem mega zachwycona!

Ostatnio jestem zauroczona w luźnym stylu, co można zauważyć na moim instastory. Lubię czuć się swobodnie i luźnie, a przy okazji stylowo. Staram się trzymać starej zasady, że nie zakładam na siebie więcej niż trzy kolory, ponieważ połączenie zbyt wielu kolorów ze sobą może trochę namieszać. Chociaż zdarzają się stylizacje, ale bardzo rzadko, kiedy to tęczowe ootd robi furorę.

Podobno luźne rzeczy są mało kobiece… Tak, to prawda niekoniecznie zawsze wygląda się sexy, ale za to z charakterem. Przygotowałam dla Was stylizację, która nie jest na jakieś specjalne okazje, a raczej na co dzień. Niekoniecznie byłam przekonana do ubrań w militarnym stylu, ale te spodnie to jakiś obłęd. Są one luźne, a na łydkach za pomocą klamry można je sobie rozluźniać lub dopasowywać. Czarny pasek z dość masywną klamrą idealnie łączy czarny obcisły półgolf z luźnymi spodniami.

Czerwona puchowa kurtka robi niezłą robotę poprzez widoczny kontrast na stonowanym tle stylizacji. Uwielbiam jej kolor i to jak wygląda wizualnie, jest bardzo ciepła, ale tak szybko się brudzi, że polecam ciemne kurtki haha ???? Nie mogło zabraknąć mojej ulubionej czapki z Jordana, która jak żadna inna jest mega ciepła. Całość wykończona jest czarnymi, masywnymi Timberlandami, które są niezawodne! Nie znam lepszych butów na zimę niż Timbki, które są wygodne i nogi na pewno nie zmarzną. A Wam podoba się stylizacja?

Natalia Huzior (Hutnez)

Więcej fotografii znajdziecie TUTAJ.


https://www.facebook.com/hutnez/