Metamorfoza rozpoczęta! Pani Agnieszka przejdzie totalną przemianę. Zmieni sylwetkę, fryzurę, strój. Już rozpoczęła kurację, a my obserwujemy efekty.

Czy to w ogóle możliwe, by kobieta zmieniła się nie do poznania? Oczywiście, że tak, gdy czuwa nad tym katowickie Centrum Dietetyczne Naturhouse. Nad wysmukleniem i ujędrnieniem sylwetki kandydatki pracować będzie trener personalny Karolina Duch. Ale cały zespół zadba o to, by zwyciężczyni konkursu „Metamorfoza” przeszła prawdziwą i autentyczną metamorfozę.

Zwyciężczynią tą jest właśnie ta sympatyczna szatynka, którą widzimy na zdjęciach. Mamy przyjemność przedstawić Państwu Panią Agnieszkę Żmudę, która została wyłoniona spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych do konkursu na totalną metamorfozę. Konkurs nosił nazwę właśnie „Metamorfoza”. Już o nim pisaliśmy.

Pani Agnieszka Żmuda to prawdziwy wulkan energii i optymizmu! Kobieta pewna siebie, otwarta, bardzo mocno zmotywowana i zdyscyplinowana, nie boi się podejmować nowych wyzwań. Mama dwuletniej córeczki, której poświęciła się w 100%, zapominając o sobie.

Na wychowywaniu dziecka skupiła całą swoją uwagę i jak przyznaje nie zauważyła pojawiającego się problemu z nadwagą. Pani Agnieszka pragnie podjąć wyzwanie i wie, że da radę, bo chce znów poczuć się piękna! Czuje, że w końcu przyszedł jej czas i chce zrobić coś tylko dla siebie!

Tu dodajmy, że naszym zdaniem pani Agnieszka piękna jest i teraz. Ale będzie jeszcze piękniejsza, czego jej bardzo życzymy.

- Miałyśmy poważny dylemat, którą z pań wybrać i która otrzyma od nas tę niepowtarzalną szansę na całkowitą zmianę wizerunku – mówią organizatorki konkursu. - Wybór był bardzo trudny ale to właśnie pani Agnieszka podbiła nasze serca i przekonała, że to ona jest najlepszą kandydatką. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia do naszego projektu!

W tym tygodniu Pani Agnieszka rozpoczęła kurację. Przeszła na dietę opracowaną specjalnie dla niej. Już walczy o utratę zbędnych kilogramów. Jej zmagania można śledzić na Facebooku Naturhouse.

Aby przemiana pani Agnieszki była jak najpełniejsza, czuwają nad nią partnerzy tej niezwykłej akcji:

- Salon Fryzjerski hair-factory w Katowicach dokona finezyjnego cięcia włosów
oraz pełnej koloryzacji dopasowanej do rysów twarzy

- Magdalena Pietrzak Matleena visage room wykona profesjonalny makijaż do sesji
zdjęciowej

- Butik Dworcowa 13 Katowice w Katowicach zadba o olśniewającą stylizację i
zasponsoruje kreację

- Całość przemiany zostanie sfotografowana przez profesjonalne studio
fotograficzne AG Wagner Fotografia

Głównym organizatorem „Matamorfozy” jest:

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul.Kościuszki 26/2, 40-048 Katowice
tel. 791-704-606
e-mail: katowice.kosciuszki@naturhouse-polska.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, piątek 8:00-16:00
Wtorek, środa, czwartek 11:00-19:00