Publiczność pokochała ich za humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe. No i muzykę : )

Byli supportem przed Scorpionsami, grali na Przystanku Woodstock, żartowali z Kubą Wojewódzkim w jego programie, a ich albumy sprzedają się w rekordowych nakładach. Już 15 września (sobota) pojawią się w katowickim Supersamie.
Mowa o Nocnym Kochanku, rewelacji polskiej subkultury metalowej.
Bilety na ich koncerty wyprzedają się błyskawicznie.
To tylko potwierdza, że przyjazd grupy do Supersamu jest wielkim wydarzeniem nie tylko dla jej miłośników.
Otwarte spotkanie dla wszystkich planowane jest na godz. 18:00. Poprzedzi je przedpremiero-wy pokaz koncertu DVD o godz. 16:00, na który będą obowiązywać osobne wejściówki do zdo-bycia m.in. na fanpejdżu Supersamu oraz w niektórych mediach. Właśnie wtedy, na dwa tygo-dnie przed planowaną premierą, zaprezentowany zostanie materiał DVD – „Noc z Kochankiem”, zarejestrowany w warszawskiej Progresji, który będzie gratką dla fanów zespołu. Płyta będzie w sprzedaży od 28 września, ale to właśnie w Supersamie fani będą mogli jako pierwsi obejrzeć ten materiał.
Przyjazd Nocnego Kochanka do Supersamu będzie także świetnym wstępem do katowickiego koncertu – ostatniego przed, zapowiadaną na styczeń, premierą nowej płyty. Koncert ten od-będzie się 16 września w Dolinie Trzech Stawów.
Członkowie zespołu:
Krzysiek Sokołowski
wokal
Arek Majstrak
gitara
Artur Pochwała
bas
Robert Kazanowski
gitara
Artur Żurek
perkusja
Dyskografia:
2015.11.06
Hewi Metal
>
10 000 sprzedanych egzemplarzy
2017.01.13
Zdrajcy Metalu
>20 000 sprzedanych egzemplarzy