Po raz kolejny SK-FOOD TRUCK zaprasza wszystkich miłośników street food'u na Rynek Smaków w Katowicach, czyli zlot najsmaczniejszych food trucków z całej Polski.

Od piątku 28 lipca aż do niedzieli 30 lipca będzie można kosztować jedzenia z ponad 20 starannie wyselekcjonowanych gastrowozów. Na gości czekać będą najlepsze food trucki, które raczyć będą najróżniejszymi potrawami z wielu stron świata. Soczyste amerykańskie burgery, chrupiące frytki belgijskie, aromatyczne meksykańskie burrito, rozgrzewająca zupa miłości - ramen, langosze rodem z samych Węgier  –  to tylko niektóre pozycje w menu restauracji na kółkach, których będzie można spróbować na Rynku Smaków.

Nie zabraknie też wielu ciekawych atrakcji. W sobotę od 12 do 17, w ramach akcji "Polska Smakuje Jakością", na Rynku zaparkuje specjalny food truck, a Jerzy Sobieniak - świetny kucharz, znany z występów w programie „Pytanie na śniadanie”, będzie serwował pyszności przygotowane na bazie mięs i wędlin ze znakiem Jakość QAFP. Jurek opowie też trochę ciekawostek o polskiej wieprzowinie.

Natomiast w piątek i sobotę wieczorem organizatorzy zapraszają na koncerty młodych artystek w ramach projektu "John Lemon on Air".

Będzie różnorodnie, kolorowo, wakacyjnie,  a przede wszystkim przepysznie! Gastrowozy będą serwować swoje pyszne dania w piątek i sobotę od 12 do 22, a w niedzielę od 12 do 20. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil na FB (fb.com/skfoodtruck) oraz na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/1701095820196008