Rusza II edycja kobiecych spotkań w Old Timers Garage w Katowicach

„Dlaczego Kobiety?” Zapytał mnie niedawno jeden z mężczyzn studiujących plakat naszego wydarzenia. Dlaczego? Bo bez nas nie byłoby Was. To nie jest jakaś forma dyskryminacji mężczyzn, tylko odpowiedź na potrzebę tworzenia babskiego zwartego kręgu, w którym jest niewiarygodna siła i motywacja. To trochę jak biała magia - dajemy sobie dobrą energię, dzielimy się tym, co mamy dobrego. Po prostu staramy się zapomnieć o problemach, bo przecież, nie okłamujmy się, każda z nas w większym lub mniejszym stopniu jest ich „posiadaczką”. Jeśli podczas warsztatów, któraś z nas jest na zakręcie i odnajdzie dzięki wsparciu trenerek i innych dziewczyn dobry kierunek, to przecież to najwspanialsze co może się wydarzyć, to potwierdzenie faktu, iż w kobietach tkwi niebywała siła, godna sztangisty.

Właściciel Old Timers Garage, Adam Grządziel, miejsca, w którym odbywają się warsztaty jest mężczyzną i to dzięki niemu możliwe jest czynienie dobra dla piękniejszej płci, ponieważ kibicuje nam, kobietom na każdym polu. Zatem czy można sobie wyobrazić lepszy doping i wsparcie?

Old Timers Garage, jak już kiedyś mówiłam, jest miejscem magicznym, przecież tutaj odbywają się spektakle teatralne i koncerty, wieczorki taneczne, jam session i wiele innych wydarzeń nadających temu klubowi specyficzny charakter. Podczas I edycji „Siła kobiecości tkwi w niezależności” zaprosiłyśmy do współpracy: makijażystkę, kosmetologa, panią psycholog, coucha rozwoju osobistego.

Z końcem września, rusza II edycja, wrzesień i październik upłyną pod znakiem szeroko pojętej dbałości o siebie, bo oprócz troski o ciało i duszę, trzeba także zadbać o swoje interesy, uporać się z niemiłosiernie kurczącym się czasem, kiedy brakuje nam go w 24-godzinnym planie dnia.

Tak więc: poruszymy tematykę: zarządzania czasem, prawa pracy, a także jak otworzyć i zarządzać własnym biznesem. Oczywiście nie może się obyć bez dbania o zdrowie, którym zajmie się dietetyczka. Tak naprawdę, na panie czeka wiele atrakcji, jednak nie chcę wszystkiego zdradzać. Niech to pozostanie słodką tajemnicą.

Sabina Wawerla-Długosz, koordynator warsztatówNajbliższe warsztaty dla kobiet „Siła kobiecości tkwi w niezależności” w Old Timers Garage 2016

Cykl spotkań, otwiera Barbara Pająk, doświadczona wizażystka Mary Kay, która jest także stylistką modową.

21 wrzesień, godz. 18.00
Barbara Pająk 
1. Opowie, jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki, a także do temperamentu.
2. Określi typ naszej urody i dobierze odpowiednią kolorystykę, która wyeksponuje nasze atuty i pozwoli nam zalśnić w miejskiej aglomeracji
3. Udzieli nam wielu innych rad, dzięki którym ze zdwojoną mocą poczujemy się silne i pewne siebie.

28 wrzesień, godz. 18.00 
Anna Gacek z Centrum Dietetycznego Nature House
1. Zasady zdrowego żywienia.
2. Znaczenie wody w codziennej diecie.
3. Najczęściej popełniane błędy w żywieniu.
4. Skutki nieodpowiedniej diety.
5. Najpopularniejsze mity o diecie.
6. Zakupy z dietetykiem - analiza etykiet produktów spożywczych.
7. Indywidualne konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała.
Ponadto podczas spotkania wiele praktycznych porad i ciekawostek dietetycznych :)

Harmonogram październikowych spotkań, już niebawem ;)

Wejściówka na pojedyncze spotkanie, to koszt: 25 zł, płatne na miejscu.
Przy uczestnictwie kolejno w 3 spotkaniach, 4 bezpłatne.
Podczas każdego ze spotkań, losowanie nagród dla uczestniczek.

Zapisy pod numerem telefonu: 664 615 000, bądź na stronie wydarzenia, lub też na miejscu w Old Timers Garage