Za nami ogromne emocje związane z występem Tomasza Gromadzkiego w wielkim finale Gromda 6. 17 września odbyła się finałowa walka o 100tys zł, gdzie swój pojedynek życia stoczył Tomasz ,,Zadyma'' Gromadzki, który zapowiadał prawdziwą bitwę do końca i spełnił swoje słowa. Miała to być najlepsza walka w historii, polskich walk na gołe pieści i tak ją zapamiętamy.

Nagradzamy wojownika i robimy zrzutę na nagrodę publiczności. Fundacja Silesia, która wspiera działania na rzecz sportu, postanowiła zorganizować zbiórkę dla naszego wojownika z Katowic, który stoczył niesamowitą walkę na gołe pięści. Zwycięzcą okazał się jednak Wasyl Halycz. Tomek Gromadzki oddał dużo zdrowia, serca i się nie poddał, walczył do końca. W piątej rundzie lekarz przerwał walkę, co oznaczało triumf Wasyla Halycza. Działajmy więc razem i zróbmy Tomkowi miłą niespodziankę. Link do zbiórki - https://pomagam.pl/tomaszgromadzki.


To było niesamowite starcie dwóch świetnie przygotowanych wojowników, w którym tak naprawdę nie ma przegranego. Niestety tym razem to nie ręka Tomka powędrowała do góry, zwycięzca został Wasyl Halycz. Tomek wytrwale walczył do końca, jednak pojedynek został przerwany w 5 rundzie przez lekarza. Gdyby nie to, możliwe, że walka potoczyłaby się inaczej. Zadyma nigdy nie odpuszcza i nie poddaje się, dostarczając swoim fanom od wielu lat niesamowitych emocji oraz zostawiając całe serce w ringu, i za to właśnie pragniemy wyrazić swoją wdzięczność i go nagrodzić.

Kim jest Tomasz ,,Zadyma'' Gromadzki

W ringu wielki wojownik uwielbiany przez kibiców. Potrafi pokonać o wiele wyższych i cięższych od siebie przeciwników. Pomimo wielu przeciwności losu ciągle udowadnia, że wytrwałością, ciężką pracą i wiarą w swoje możliwości można spełniać marzenia. Prywatnie uroczy, bardzo pracowity i skromny człowiek z niesamowitym poczuciem humoru i niezłomnym charakterem. Na co dzień dzieli życie sportowe z rodzinnym oraz zawodowym. Jest bardzo dobrą osobą, która zawsze znajduje czas na pomaganie innym, chętnie angażuje się w akcje charytatywne i wspiera potrzebujących.

Po walce internet zalało mnóstwo pozytywnych komentarzy, kibice domagali się premii za waleczną postawę oraz emocjonujące widowisko dla Tomka. Kibice byli pod wrażeniem zapierającej dech w piersi postawy katowiczanina. Z tego też powodu urodził się pomysł, aby pomóc "Zadymie".


Zadyma, dla nas jesteś zwycięzcą.


Fundacja wspierania Sportu ,,Silesia'' - pomysłodawca zbiórki. Jest organizatorem gal sportowych SILESIAN MMA oraz obozów sportowych. W swojej działalności poza wspieraniem sportowców prowadzi również wiele akcji charytatywnych.