Komendant Miejski Policji w Katowicach oraz Instytut Regionalny w Katowicach zapraszają na debatę „Dopalacze kradną życie – Przyjaźń najlepszą ochroną przed dopalaczami”, która odbędzie się 17 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Spotkanie będzie również okazją do dyskusji na temat profilaktyki rówieśniczej. Debata odbędzie się 17 marca o godz. 10:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach

Turniej debat odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowice - Pana Marcina Krupy. Organizatorem projektu jest Komenda Miejska Policji w Katowicach we współpracy z Instytutem Regionalnym w Katowicach.

W finale o zagrożeniach jakie niosą za sobą substancje psychoaktywne debatować będzie młodzież z katowickich szkół ponadgimnazjalnych.

Mając na uwadze szczególne zaangażowanie mediów w realizację inicjatyw profilaktyki bezpieczeństwa, jest nam niezmiernie miło zaprosić przedstawcieli redakcji wraz z fotoreporterami.

Czy profilaktyka rówieśnicza jest możliwa? Tak. Czy profilaktyka musi być nudna? Oczywiście, że nie. Przekonali nas już o tym o tym uczniowie katowickich liceów.