katowice.dlawas.info » Katalog firm » Handel » Inne

ID firmy: 3953

Spy Shop Katowice - Sklep detektywistyczny Mickiewicza 14 40-092 Katowice Śląskie (32) 258-51-51SpyShop Katowice www.spyshop.pl katowice@spyshop.pl

Spy Shop specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego wykorzystywanego do inwigilacji i kontrinwigilacji, a także do pozyskiwania i ochrony informacji oraz zabezpieczenia mienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo: Alkomaty, Dyktafony i minikamery, Lokalizatory GPS, Monitorowanie telefonów GSM - SpyPhone, Podsłuchy, Urządzenia do dyskretnej komunikacji, Urządzenia i oprogramowanie do monitorowanie komputerów - keyloggery, Zapobieganie inwigilacji (wykrywanie, zagłuszanie kamer i podsłuchów).
Asortyment charakteryzuje się wysoką jakością, optymalną ceną oraz dużą intuicyjnością obsługi. Produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta i rękojmią. Po dokonaniu zakupu, oferujemy naszym Klientom serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz profesjonalne wsparcie techniczne, podczas korzystania i konfiguracji zakupionego urządzenia.

Nasze sklepy: Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Szczecin, Gdynia, Bydgoszcz, Rzeszów.