katowice.dlawas.info » Katalog firm » Internet, komputery, reklama » Tworzenie stron www

ID firmy: 22599

WordCare™ - obsługa WordPress i WooCommerce 24/7

Jesteśmy Partnerem, który rozumie potrzeby właścicieli stron i sklepów internetowych. WordCare to firma, która całodobowo i kompleksowo opiekuje się stronami internetowymi WordPress oraz sklepami WooCommerce.

W ramach całodobowego wsparcia stron internetowych WordPress i sklepów internetowych WooCommerce przez specjalistów WordCare™ jest m.in.:
✔️ Optymalizacja WordPress i WooCommerce - przyspieszamy działanie stron WordPress i sklepów WooCommerce.
✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne - jeżeli Twoja strona uległa awarii, przywrócimy ją najszybciej jak to możliwe, bez względu na porę dnia czy nocy.
✔️ Kompletne usuwanie malware i złośliwego oprogramowania - jeżeli Twoja strona zostanie zainfekowana, usuniemy całkowicie malware i inny złośliwy kod, który się na niej znalazł.
✔️ Profesjonalne zabezpieczenie WordPressa przed atakami i usuwanie wirusów.
✔️ Prace modernizacyjne i rozwojowe: nowy tekst na bloga, podmiana grafiki, instalacja i konfiguracja wtyczki, aktualizacja cennika – zrobimy to wszystko za Ciebie.
✔️ Aktualizacje co tydzień: regularne aktualizacje wtyczek, motywów i samego WordPressa.
✔️ Codzienne kopie zapasowe - codziennie tworzymy przyrostowe kopie zapasowe Twojej strony nawet 4 razy.
✔️ Monitoring strony 24/7 - Twoja strona jest sprawdzana 1440 razy w ciągu doby, dzięki temu dokładnie wiesz kiedy i jak długo nie była ona dostępna w sieci.

Jeśli Twoja strona WordPress lub sklep WooCommerce są kluczowe dla Twojego biznesu, to nie możesz sobie pozwolić na przerwy w działaniu. Zamów całodobową opiekę dla swojej witryny i nie przejmuj się awariami! Szczegóły na ???? https://wordcare.eu