8 grudnia o godz. 20.00 w katowickim Spodku wystąpi zespół Hey z koncertem Hey Fayrant Tour

"Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami."

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Bilety dostępne na: www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zostały już tylko bilety w strefie niebieskiej za 89 zł.

Inne imprezy w Spodku, o których informowaliśmy:
Odjazdy - dzisiaj (18.11.2017 r.)
Siatkówka - 21.11.2017 r.
Kabaret Neo-Nówka - 25.11.2017 r.
Disney on ice - 1-3.12.2017 r.
Śląski Rap Festival - 9.12.2017 r.
Gala KSW 41 - 23.12.2017 r.