Wielkimi krokami nadchodzi Dzień Gościa GRUPY BNI STRATEGIA. To jedna z ponad 7 tysięcy grup istniejącej od 30 lat międzynarodowej organizacji rekomendacji biznesowych BNI - Business Network International.

Dzień Gościa to wyjątkowe spotkanie, podczas którego członkowie grupy BNI STRATEGIA zapraszają swoich partnerów biznesowych, znajomych przedsiębiorców oraz managerów. Warto pamiętać, że Dzień Gościa to świetna okazja by poznać nowych ludzi i pozyskać nowe kontakty biznesowe.

BNI w Polsce.

W Polsce BNI działa od 10 lat i zrzesza ponad 1 400 przedsiębiorców. W roku 2015 wartość przekazanych rekomendacji biznesowych wyniosła ponad 78 mln złotych. Członkowie spotykają się w 9 największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Katowicach i Krakowie. W województwie śląskim polecenia biznesowe na spotkaniach BNI przekazuje sobie już ponad 450 lokalnych przedsiębiorców.


Na czym polega Dzień Gościa?

Dzień Gościa to duże wydarzenie – dzień otwarty grupy BNI STRATEGIA, który za każdym razem gromadzi nawet 200 lokalnych przedsiębiorców i ludzi biznesu odwiedzających grupę w roli Gościa. Członkowie grupy zapraszają swoich partnerów biznesowych, znajomych przedsiębiorców, managerów oraz wszystkie osoby związane z biznesem, którym współpraca w ramach BNI może pomóc w rozwoju ich działalności. W Dniu Gościa można wziąć udział tylko mając zaproszenie lub będąc zarekomendowanym przez jednego z Członków Grupy BNI STRATEGIA. Podczas Dnia Gościa każdy uczestnik ma szansę zaprezentować swoją firmę przed licznym gronem przedsiębiorców z różnych branż, na prezentację ma jednak tylko 20 sekund. Wymaga to od Gości i Członków dyscypliny i umiejętnego doboru informacji.

Możliwość autoprezentacji oraz szansa na nawiązanie wielu nowych kontaktów biznesowych sprawiają, że Dni Gościa cieszą się niezmienną popularnością.

Każdy z Członków grupy dba, aby jego goście wynieśli jak najwięcej korzyści z obecności na Dniu Gościa. Te korzyści to nie tylko nowe kontakty biznesowe i rekomendacje zdobyte podczas networkingu, ale również cenna wiedza i doświadczenie, którymi uczestnicy chętnie dzielą się podczas spotkania.

Jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w Dniu Gościa grupy BNI Strategia? Skontaktuj z którymś z Członków grupy albo jej Prezesem (piotr.wieczkowski@partner2000.pl)

Do zobaczenia 05.04.2016 w Hotel Diament Arsenal Palace w Chorzowie, Paderewskiego 35.