Jak znaleźć mieszkanie, które będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania? Jak połączyć życie w mieście z miłością do natury? To prostsze niż mogłoby się wydawać. Mając na uwadze potrzeby współczesnych mieszkańców miejskich aglomeracji powstała specjalna inwestycja, jaką są mieszkania Na Koszutce w Katowicach, przy ul. Słonecznej. To rozwiązanie dla osób, które chcą być w centrum wydarzeń rozgrywających się w mieście, a jednocześnie marzą o zielonym i spokojnym otoczeniu. To przestrzeń dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb. Przekonaj się!

Mieszkania Na Koszutce - nowa inwestycja w Katowicach

Jeśli na bieżąco śledzisz wydarzenia kulturalne, które rozgrywają się w mieście - zarówno w katowickim Spodku, jak i w NOSPR, to z pewnością zależy Ci na tym, aby brać w nich czynny udział. Nowe mieszkania Na Koszutce zapewniają świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina możecie cieszyć się dostępem do licznych atrakcji - instytucji kulturalnych, obiektów handlowych, parków (np. Parku Wełnowieckiego) i ogródków handlowych. Niewątpliwie jednym z atutów tej nieruchomości jest jej położenie. Osiedle powstaje przy ul. Słonecznej oraz Korfantego, a dokładniej w spokojnej i zielonej strefie. Chcąc zapewnić mieszkańcom dostęp do licznej roślinności, obok obiektu zostaną posadzone drzewa, będące sercem osiedlowych terenów rekreacyjnych, a jednocześnie pełniące rolę tła dla innych urokliwych roślin. Dostępność do licznych terenów rekreacyjnych sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi i nawiązaniu sąsiedzkich znajomości.

Na Koszutce inwestycja w Katowicach - Wawel Service

Czym wyróżnia się inwestycja Na Koszutce?

Nowoczesne mieszkania Na Koszutce to projekt, który wizualnie dopasowuje się do architektury Katowic, a także podkreśla jej wyjątkowość. Zaprojektowane z cegły budynki łączą w sobie nowoczesny design, a także nawiązują do industrialnego stylu, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Z myślą o osobach poszukujących wymarzonego mieszkania, Wawel Service oferuje dostęp do 145 mieszkań o funkcjonalnych układach i metrażach od 25 do 85m2. Każde mieszkanie posiada duży balkon, co zwiększa poczucie komfortu, a także sprzyja zwolnieniu tempa. Na terenie osiedla w budynku A mają powstać liczne punkty usługowe, a to wszystko z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach.

Mieszkania Na Koszutce w Katowicach to inwestycja, obok której trudno przejść obojętnie. Nowoczesny design połączony z tradycją i poszanowaniem dla katowickiej architektury, a także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych sprawia, że jest to nieruchomość, która dopasuje się do potrzeb zarówno miłośników wielkomiejskiego trybu życia, jak i dla wszystkich osób spragnionych ciszy i spokoju.

Zamieszkaj w urokliwej dzielnicy Katowic i ciesz się doskonałą lokalizacją. Planowo mieszkania Na Koszutce mają zostać oddane do użytku w IV kwartale 2023 roku. Wszystkie osoby zainteresowane mieszkaniami prosimy o bezpośredni kontakt z Wawel Service. Więcej szczegółów, a także rozkład wolnych i jeszcze niezarezerwowanych mieszkań znajduje się na stronie. Zapraszamy do kontaktu!