W centrum Jaworzna wyrośnie wkrótce nowoczesny i komfortowy budynek mieszkalny. Nowy apartamentowiec z pewnością będzie przyciągał wzrok przechodzących w pobliżu ludzi.

Perła Jaworzna, bo tak się budynek nazywa, jest przedsięwzięciem realizowanym przez hiszpańską grupę inwestycyjną Alaro Poland. Wewnątrz znajdzie się 31 luksusowych mieszkań. Oczywiście będzie też winda, parking podziemny dla mieszkańców, a na parterze zostanie urządzony pasaż handlowy.

Według projektu mieszkania mają powierzchnię od 35 do 80 mkw. Są to lokale jedno i dwupoziomowe. Każde z balkonem, tarasem albo loggią.

Grupa inwestycyjna Alaro obecna jest na hiszpańskim rynku już od ćwierćwiecza. Jej celem było początkowo zarządzanie spółdzielniami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami Banku Hipotecznego Asturii. Z biegiem czasu Alaro rozszerzała działalność. Obecnie chce inwestować w Polsce. Perła Jaworzna ma być zarazem wiztówką tej hiszpańskiej firmy w naszym kraju.

Biuro sprzedaży mieszkań: Jaworzno, ul. Sienkiewicza 12, czynne od poniedziałku do piątku pomiędzy 10.00 a 18.00. Adres internetowy: www.alaropoland.pl. Facebook: PerlaJaworzna.