Królewna Śnieżka On Ice w Polsce, m.in. w Katowicach.

Baśniowa opowieść z muzyką na żywo, pełna spektakularnych akrobacji oraz multimedialnych projekcji. Jest to jedna z najpiękniejszych baśni braci Grimm. Aktorzy i tancerze przeniosą nas w świat magii i baśni.

Dawno temu za dziewięcioma górami i za dziewięcioma zamarzniętymi rzekami ludzie snuli opowieść o dziewczynie z cerą białą jak śnieg. Nazywała się Śnieżka. Historię tę być może zmyślono, a może wszystko się wydarzyło. Dziś już tego nikt nie wie. Pewne jest jednak to, że Śnieżka oczarowała dzieci na całym świecie. Ludzie pokochali magiczną i przepiękną baśń i umożliwili jej przetrwać poprzez generacje do dnia dzisiejszego.

Opowieść o Śnieżce przeszła długą drogę od klasycznego opracowania braci Grimm przez spektakle teatralne na Broadwayu do uhonorowanego Oscarem całowieczorowego filmu animowanego Walta Disneya. Pozostawało tylko kwestią czasu, kiedy Królewna Śnieżka zatańczy na lodzie.

Bilety do nabycia TUTAJ.

Terminy spektakli: 5 października 2019 r. (sobota), godz. 14.00 i 18.00, 6 października 2019 r. (niedziela) godz. 14.00 i 18.00.