"Po co nam wakacje?" to już 3 Salon organizowany przez TEDxKatowice. Wakacje to czas, na który czekamy tupiąc z niecierpliwością i utęsknieniem. Skrupulatnie dodajemy dzień do dnia, by pozwolić sobie na… no właśnie, na odpoczynek? Przygodę? Często marzymy o zwiedzaniu obcych krajów nie zdając sobie sprawy z tego, jak wielka przygoda może czekać na nas na drugim końcu naszego miasta. I czy wakacje muszą odbywać się latem? W końcu przemieszczając się między półkulami można mieć lato całe życie.

UWAGA! Wstęp na wydarzenie za okazaniem biletów, które dostępne będą w dniu 15.07 o godz. 10:00 na http://tedxsalon3.evenea.pl/.

A więc, po co nam wakacje? Tego dowiecie się podczas naszego wydarzenia. Ale uwaga - prelegenci mogą zburzyć Wasze spojrzenie na ten letni czas.

Jak przebiega spotkanie? Będzie to trzecie spotkanie TEDxKatowiceSalon. Wydarzenia pod tą marką są kontynuacją działań zespołu TEDxRawaRiver. Formuła wydarzeń obejmuje prezentację prelekcji z archiwum TEDTalks oraz maksymalnie 18-minutowe wystąpienia prelegentów na żywo. Istotnym elementem każdego spotkania jest integracja uczestników i możliwość rozmowy z prelegentami w kuluarach.

W ramach biletu (10 zł) macie zagwarantowany leżak, a w barze na Sztauwajerach możecie odebrać swojego Johna Lemona i TEDx-owy gadżet - przeciwdeszczową pelerynę.

Dlaczego wprowadzono opłaty za udział w TEDxKatowiceSalon? Przy ostatnim wydarzeniu bezpłatne wejściówki rozchodziły się w kilkanaście minut. Podczas spotkania okazało się jednak, że połowa miejsc jest wolnych i sporo chętnych mogłoby wziąć w nim udział. Dlatego została wprowadzona symboliczna opłata, która w całości pokrywa koszt rzeczy (napój, TEDx'owa peleryna), które każdy z Was dostanie na miejscu (butelka Johna Lemona na Sztauwajerach to koszt 9 zł).
Jeśli opłata jest dla kogoś przeszkodą w udziale, prosimy dajcie nam znać.  https://www.facebook.com/events/1097093113663261/

Zadanie jest współfinansowane z budżetu miasta Katowice oraz ze środków województwa śląskiego.