W tym plebiscycie Katowice są na szarym końcu a powinny być na czele! Trwa walka o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. O zwycięstwie decydują nasze głosy.

Plebiscyt na najpiękniej rozświetlone miasto właśnie rozpoczęty. W ostatnich latach dwukrotnie wygrał go Połczyn-Zdrój. Nikt nam nie powie, że Katowice są gorzej rozświetlone. Wystarczy obejrzeć zachwycające zdjęcia, które systematycznie publikujemy na naszym facebookowym profilu.

W plebiscycie bierze udział kilkadziesiąt miast z całej Polski, w tym sześć z naszego województwa. Najwięcej głosów (z miast woj. śląskiego) obecnie ma Bielsko-Biała, następnie Częstochowa i Sosnowiec. A Katowice? Jak na razie ZERO.

A więc do dzieła. Od nas zależy, jaki Katowice uzyskają wynik. Aby wziąć udział w głosowaniu, należy kliknąć na poniższy link:
http://swiecsie.wp.pl/swietlna-stolica-polski/index,1,327,0,katowice.html#main

Następnie trzeba wybrać jedno z zamieszczonych tu zdjęć, a potem zastosować się do podanej instrukcji głosując przez Facebook lub za pomocą sms.

Warto byłoby, aby ta informacja dotarła do jak największej liczby odbiorców. W imieniu świąteczno-noworocznych Katowic w pięknej zimowej szacie prosimy o jej udostępnianie.

Dodajmy, że nie jest to wyłącznie zabawa. Zwycięzca otrzyma sprzęt o wartości wielu tysięcy złotych do wykorzystania na wybrany cel charytatywny.