| Źródło: www.kzkgop.com.pl, fot. Magda Bachir
Prace torowe na Al. Korfantego w Katowicach
W tym czasie linia nr 13 będzie kursować na trasie: Katowice Plac Wolności – Katowice Słoneczna Pętla.
Linia nr 16 kursować będzie na trasie: Katowice Brynów Pętla – Chorzów Stadion Śląski.
Autobusowa komunikacja zastępcza będzie kursowała zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy - trasa komunikacji zastępczej T – 13: kierunek Siemianowice Plac Skargi: Koszutka Słoneczna (tymczasowy) – Katowice Jesionowa (tymczasowy) – Wełnowiec Kościół (tymczasowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec Plac Alfreda (autobusowy) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy) – Siemianowice Plac Skargi (autobusowy).
Kierunek Pętla Słoneczna: Siemianowice Plac Skargi (autobusowy) – Siemianowice Mijanka (tymczasowy) – Wełnowiec Plac Alfreda (przystanek autobusowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (tramwajowy) – Wełnowiec Kościół (tramwajowy) – Katowice Jesionowa (autobusowy) – Koszutka Słoneczna (tymczasowy).
Trasa komunikacji zastępczej T – 16: kierunek Wełnowiec Plac Alfreda: Katowice Rondo (tymczasowy przy Spodku) – Koszutka Misjonarzy Oblatów (autobusowy) – Koszutka Słoneczna (tymczasowy) – Katowice Jesionowa (tymczasowy) – Wełnowiec Kościół (tymczasowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (autobusowy) – Wełnowiec Plac Alfreda (autobusowy).
Kierunek Rondo: Wełnowiec Plac Alfreda (przystanek autobusowy) – Wełnowiec Gnieźnieńska (tramwajowy) – Wełnowiec Kościół (tramwajowy) – Katowice Jesionowa (autobusowy) – Koszutka Słoneczna (tymczasowy) – Koszutka Misjonarzy Oblatów (tymczasowy) – Katowice Rondo (tymczasowy przed Rondem).
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj